Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотомера не работи, точно на мен ли :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотомера не работи, точно на мен ли :(

    Здравейте колеги.При покупката на бравото видими белези за нещо неработещо (счупено или износено) освен оборотомера - нямаше. Както и да е - смених всичко необходимо което е задалжително при смяна на собственика , като остана неработещ единствено Оборотомера. Ходих при един "жичкаджия" , който ми свали таблото и установи че стрелката си работи при подаване на напрежение към нея , но сигнала не преминавал през един от чиповете на гърба на таблото. Записах номера на въпросния чип и при търсене в гуугала установих че той отговаря за температурната стрелка.И до тука - шах и мат. Не знам какво да направя по нататак .. посаветвайте ме нещо. Аз съм се упътил към друго табло , ако намеря някое 2-ра употреба . А на всички които познавам в града , таблата са им аналогови .. заради годината на производство.Мойто е цифрово (браво 12.2000 година 1.2 16V ).. и е с една зелена платка цялото отзаде ....
    Fiat Bravo 1.2 , 16V , 82 hp

    #2
    Колеги, моето браво е с цифров километраж. Недай си боже се прецака като на колегата - и си купя друго(втора ръка) - колата ми как ли ще е на 152345км? Винаги съм се чудел
    I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

    Коментар


      #3
      казват, че дапо темата -- Първо и задължително е тест с гарантирано работещо табло.

      Коментар

      Working...
      X