Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на задни говорители на Брава с радио 182 М

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Стара тема но въпроса ми е точно като за тук .. SadЗначи направих всичко .. махнат адаптера от буксата да позволя задните колони кабели имам прекарани и са вързани към буксата следователно към касетофона .. Проблема е че съм с малко по различно като модел радио и нямам това "Експерт" меню и не намирам никъде по радиото Fader .. нямам мултицет да проверя тока по кабелите .. но връзвах колони и не реагират ама НИКАК ! Явно трябва да им разреша захранването по кабелите по накакъв начин но не мога да разбера как ):Eто това е модела на радиото ми http://media.snimka.bg/6503/019261060.jpg?r=0

    Коментар


      #32
      Открих проблема и е било толкова явно ... липсват ми крачетата които правят контакт с буксата Сега се чудя от къде и как да ги изкопая 4 на брой ако изобщо има как да бъдат поставени на празните места..

      Коментар


        #33
        Абе аз уж писах , пък защо ми го няма поста... сигурно само съм го прегледал и не съм го постнал.Та - твоят модел не поддържа 4 канала, затова и няма крачета. Потърси из раздела "Продавам" модел 182H2 - този с управление на ЦД чейнджър, 4 канален е, и много лесно му се прави AUX вход - да си пускаш МП3-ки.Ред.: Даже бих ти пратил моя стария, ама той е с толкова слаби възможности, че е безсмислено. Но поне имаше 4 канала и вършеше работа вместо хич да нямам. После колега от форума ми даде стария му 182 H2, и сега е по-друго.

        Коментар


          #34
          ogi28b написа:
          Абе аз уж писах , пък защо ми го няма поста... сигурно само съм го прегледал и не съм го постнал.Та - твоят модел не поддържа 4 канала, затова и няма крачета. Потърси из раздела "Продавам" модел 182H2 - този с управление на ЦД чейнджър, 4 канален е, и много лесно му се прави AUX вход - да си пускаш МП3-ки.Ред.: Даже бих ти пратил моя стария, ама той е с толкова слаби възможности, че е безсмислено. Но поне имаше 4 канала и вършеше работа вместо хич да нямам. После колега от форума ми даде стария му 182 H2, и сега е по-друго.
          Я сподели или дай линк, как му се прави AUX вход на 182H2 ?
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #35
            Е не!!! Верно ли си го пропуснал? Тя темата няколко дни беше от актуалните в този раздел, преди около месец. Ето линка към моя пост в края на темата, значи този пост и следващите 2 от моите. Много е лесно, аз първо се притеснявах дали ще стане нещо, но нямаше никакви проблеми. Сега непрекъснато си слушам МП3 на оригиналното радио, преди ползвах ФМ трансмитера на навигацията. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=875807#875807

            Коментар


              #36
              Е евала дори си намерих такова за чейнджър без пари и супер запазено само тряа да изчакам авера да се върне от почивка :D Пък то ще е до време докато сложа CD..

              Коментар


                #37
                ogi28b написа:
                Е не!!! Верно ли си го пропуснал? Тя темата няколко дни беше от актуалните в този раздел, преди около месец. Ето линка към моя пост в края на темата, значи този пост и следващите 2 от моите. Много е лесно, аз първо се притеснявах дали ще стане нещо, но нямаше никакви проблеми. Сега непрекъснато си слушам МП3 на оригиналното радио, преди ползвах ФМ трансмитера на навигацията. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=875807#875807
                Златен си бе В тая тема има доста интересни идеи. Благодаря
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #38
                  Еми не съм златен, ами линкът стои горе във водещото съобщение в раздела: Важни и полезни теми. Прегледай го, ако не си.

                  Коментар


                    #39
                    naskobg написа:
                    emzo написа:
                    6x9 елипси се слагат отзад на фабричните гнезда, НО не лягат, както трябва, от което качеството страда, но е в пъти по-добре от 13см. говорители !Който иска качество - ще реже кората, но да помисли и за уплътняването и, защото от теглото на елипсите започва да тропа !
                    Аз съм с 6Х9 на фабричните места, стават.
                    6X9 Какво ?Днес прочeх този така убедителен цитат и си купих 6Х9 инча. Познайте дали изобщо могат по някакъв начин да се вкарат в мястото.6Х9 сантиметра са прекалено малки.
                    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                    Коментар


                      #40
                      Последно кои са правилните размери на колоните във вратите и отзад на кората? Благодаря :D
                      Кара - Фиат Браво, 1.6, 16V, 103 магарета, метални колектори, 1996г. бензин - газ

                      Коментар


                        #41
                        неможете да повярвате какъв звук могат да извадят предните елипси които са на вратите.на Бравото.Аз си ги свалих и ги монтирах в кутия която сам си сглобих, сложих и бас рефлекс (тръба), свързах ги на мястото на задните а кутията (колоната) е в багажника с размери 60/25/30см. CD- то в колата ми е Пайнер, звука е изумяващ,който влезе и си мисли че има бас каса + усилвател. Пробвайте и се похвалете, а дали разбирам от звук е факт че съм Dj така че приемете мнението ми за сериозно. Успех!

                        Коментар

                        Working...
                        X