Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ със осветлението на ел.стъклата на ТИПО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ със осветлението на ел.стъклата на ТИПО

    Искам да се обърна кам вас колеги защото сигорно сте се зблъсквали със сащия проблем.Проблемат е следният не светят през нощта копчетата на ел. стаклата на типо, кото се има в предвид че преди два месеца си светеха.Става въпрос за бутоните на пасажерското място отпред.ако някои може да ми помогне да пише и ако мойе някой да ми каже дали е лесна смяната на тези диоди които светят и от каде мога си намеря резервни.Ще сам благодарен на всеки който ми даде съвет.
    :P

    #2
    Не знам дали си изваждал копчето, но е запечатано по много извратен начин. Аз съм пробвал да го разглобя и след половин час мъки се отказах преди да го счупя. Иначе диоди можеш да си вземеш от всеки магазин за електронни компоненти. МАГАЗИН ЕЛИМЕКС в РУСЕ ул. "Съединение" №13 тел.: 082-87-50-72. Ако успееш да го разглобиш, прати снимки да видим как става работата. :D
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #3
      Мерси за съвета колега. Ще се помъча да видя какво ще стане ако не го счупя.Ще сложа снимки ако успея да го направя
      :P

      Коментар


        #4
        На темпрата съм разглобявал, не е толкова сложно, но трябва да се внимава.Не е с диод (за съжаление) с крушка е.Аз смених крушката, но ти ако можеш си поиграй и сложи диод, така със сигурност повече няма да има нужда да го разглобяваш

        Коментар


          #5
          Колега, преди да правиш каквото и да е, виж дали имаш ток до копчето. Можеш да го направиш, като с уред премериш дали на някоя от жиците идва напрежение след като пуснеш фаровете. Ако нямаш такъв проводник, търси проблема другаде!Успех!
          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

          Коментар

          Working...
          X