Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потенциометъра на радиото в Брава се скапа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потенциометъра на радиото в Брава се скапа

    Радиото ми (във Фиат Брава 1.6) спря да работи. Започна да дава се по-слаб контакт потенциометъра, който е и копчето за включване, и накрая съвсем спря. В сервиза казаха, че ще ми го оправят безплатно ама няма гаранция колко ще изкара. Е работи 2 дни и пак спря. Казаха ми, че ремонта на потенциометъра ще е 60-70лв ама едва ли ще изкара още много и по-добре да си взема ново. Та не искам да си слагам ново радио, защото много ме дразни как изглежда с допълнителното панелче. Мисълта ми е, знаете ли дали някъде в София могат да ми го поправят наистина качествено или откъде мога да си купя ново такова радио?Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    В раздел продава има касетофони по 20-30 лева, защо не провериш там? Друг евтин метод е да го дръпнеш леко, и да ппръснеш ВД 40, има едно процепче през което може да стане. Така вече оправих моето.

    Коментар


      #3
      ВД40 ми се струва малко неподходящ, но ако нямаш друг спрей за потенциометрии той върши работа (изпробвано).
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Ами с контактен спрей .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          С контактен спрей ми го пръснаха и проработи само за 2 дни. За това питам за ремонт някъде и въобрще може ли да се смени само потенциометъра.

          Коментар


            #6
            Кой модел е радиото?Имам два А182L за части.Ако стават получаваш един копчалък напълно безплатно.
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #7
              Ами как да видя кой модел е? Иначе си е заводското радио, с което Фиат Брава 1,6 си върви. Но и да не става безкрайни благодарности за офертата

              Коментар


                #8
                Снимай го.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  http://www.oferti.bg/media/offers/15635/a83f50b3.jpg - това е снимка от интернет, но мойто е същото.

                  Коментар


                    #10
                    Имам такъв.Дай адрес на ЛС и в понеделник ще го пратя.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар

                    Working...
                    X