Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем със скоростомера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    rercho написа:
    Хора кажете бе как се вади тоя червяк бе?Има отстрани едно болче с шестограм то отвива ли се цялото или просто се отхлабва и после тва чудо отвива ли се от скоростната кутия или просто се издърпва?
    Отвиваш шестограма и издърпваш.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #17
      Все пак си дойдохме на думата че ще е износен червяк или повреден датчик .
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #18
        Хора здраво място не ми остана по ръцете от тоя скапан червяк.То небеше изгаряния, то не дяха плюски ,то не беше разбити пръсти направо лошо ми става .И тоя червяк няма вадене от тая пуста скоростна кутия Отвил съм болта с шестограма и дърпам както казаха колегите по нагоре обаче червяка си мърда само около 2 см. нагоре и толкоз.Последва бои с чук и едно желязо ама онова си седи и непомръдва.Кажете как се вади тва нещо бе Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #19
          Абе трябва да излиза лесно, ама при теб явно не е така.Внимавай като удряш, че там е алуминий, да не го счупиш.btw червяка трябва да излезе с онова металното от снимката по-горе.За по-лесно може да завиеш датчика и да дърпаш него.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            тъи правим колега завинтвам датчика и дърпам с него ама онова не излиза
            кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

            Коментар

            Working...
            X