Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проход от двигателния отсек до купето - Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проход от двигателния отсек до купето - Браво

    Здравейте, колеги, понаплашен съм и искам да си вържа гащите така да се каже искам да си изкарам перките на ключе в купето, като оригиналното им включване остава, просто аз ако реша, че не се включват да мога да си ги пусна измислил съм как да стане, въпросът ми е как да прекарам кабелите до купето, искам да сложа ключето над нишата за бушоните(като на снимката, червеното)имате ли идеи,
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Алармата ти каква е оригиналната или поставяна от някой разбирачи.Ако е поставяна тук в Бг. провери от къде минават кабелите и използвай него отвор.Обикновенно пробиват купето около кормилния прът.Аз така си пуснах кабелите за управление на фаровете за намалена видимост на Бравото.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Добра идея, от "разбирачи истински електричари" е слагана ще се разровя през уикенда да направя интервенцията Поздрави
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        re

        Истинските разбирачи никога не пробиват купето. Проследи от къде минава жилото за предният капак,и в съседство на него на гуменият маншон има едно пластмасово штивче.Избутваш го, и си готов.Хората са го измислили
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          още по-добре
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар

          Working...
          X