Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помош за монтаж автоаларма PILOT YT-A400

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Извинявай че не е по темата но не намрих такава в търсачката Колата ми има централно но искам да си я отключвам с дистанционно нямам нужда от цяла аларма има ли само такава опция?
    Ползвайте мигачи!

    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
    Jim Morrison

    Коментар


      #17
      Здравейте колеги , да не отварям нова тема ще пиша тук. Едното ми дистанционно отказа за същата аларма PILOT YT-A400 car alarm.Днес видях че продават някакви универсални дистанционни който се обучават от други , но не зная дали ще мога да го ползвам. Ако някои е запознат или е ползвал такова чудо дано ми подскажи малко .Ето информация за тези дистанционни . Дублиращо дистанционно 433-434МХз, за автоаларми гаражни врати бариери и други дублира честотата на друго дистанционно и работи като него ,дублирането става като се вземе оригиналното дистанционно в едната рака а дублиращото в другата двете се доближават едно до друго пурво се натиска единия бутон на дублиращото и веднага след това на оригинала като двете се даржът едно до друго след като започне да мига дулиращото означава че честотите са се прехвърлили по съштия начин се прехвърля на другия бутон .на едно дублиращо дистанционно може да се запишат честотите на две оригинални дистанционни .обхват-100-150м. в зависимост от вида дистанционно за количества отстъпки!!! Ето и снимки на дистанционните Благодаря предварително .
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 97г 103 к.с. Метан
      Fiat PUNTO MKII 1.2 8V. 60к.2000г

      Коментар

      Working...
      X