Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решение за CD - XCarLink

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Решение за CD - XCarLink

    От доста време се чудя и все още не мога да се решеМоля ако някой има мнение по въпроса да го сподели с нас А ето и това за което се чудя http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=29600

    #2
    RE: X car link

    Колега за какво радио ще го закачваш? Доколкото знам не предлагат такива устройства за оригиналните радиа на Брава,Браво и Марея. /AD182H/AD185H/
    МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
    БРАВА 1.8 16V ELX 96

    Коментар


      #3
      Ами на мареа ,но все още не съм се интересувал да ли става за нея В сайта пише за фиат За това потарсих вашето мнение

      Коментар


        #4
        имаше тема по въпроса

        Коментар


          #5
          Колега, първо провери дали аудио системата ти има изход за чейнджър. Ако няма, няма да стане - няма къде да го включиш (устройството се
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Re: Решение за CD - XCarLink

            Glezyran написа:
            От доста време се чудя и все още не мога да се решеМоля ако някой има мнение по въпроса да го сподели с нас А ето и това за което се чудя http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=29600
            Колега разгледай този линк http://www.xcarlink-bg.com/ ,може да ти помогне нещо. Ако го купиш напиши отзивите за да знаеме.

            Коментар


              #7
              Re: RE: X car link

              Румен Георгиев написа:
              Колега за какво радио ще го закачваш? Доколкото знам не предлагат такива устройства за оригиналните радиа на Брава,Браво и Марея. /AD182H/AD185H/
              И за Стило не става ...
              Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

              Коментар


                #8
                Re: RE: X car link

                Martin’s написа:
                Румен Георгиев написа:
                Колега за какво радио ще го закачваш? Доколкото знам не предлагат такива устройства за оригиналните радиа на Брава,Браво и Марея. /AD182H/AD185H/
                И за Стило не става ...
                Защо реши така ?
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Подредбата на пиновете за чейнджър на Стило са различни от тези на Браво,Брава,Мареа,както и самият принцип на управление.Единият производител е Грундик,а другият е Вистеон.
                  AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                  HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                  Kawasaki ER-6n'2012

                  Коментар


                    #10
                    Re: RE: X car link

                    trace написа:
                    Martin’s написа:
                    Румен Георгиев написа:
                    Колега за какво радио ще го закачваш? Доколкото знам не предлагат такива устройства за оригиналните радиа на Брава,Браво и Марея. /AD182H/AD185H/
                    И за Стило не става ...
                    Защо реши така ?
                    Ами, защото съм слагал това устройство и не трагна на касетофона на Стило ...
                    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                    Коментар


                      #11
                      Re: RE: X car link

                      Martin’s написа:
                      Ами, защото съм слагал това устройство и не трагна на касетофона на Стило ...
                      Това е интересно, защото имам приятел със Стило и при него си работи.Затова питах. Не знам обаче защо така се получава.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        Re: RE: X car link

                        trace написа:
                        Martin’s написа:
                        Ами, защото съм слагал това устройство и не трагна на касетофона на Стило ...
                        Това е интересно, защото имам приятел със Стило и при него си работи.Затова питах. Не знам обаче защо така се получава.
                        Аз като ходих да го слагат и като не стана ми казаха "Ами явно няма да стане, може да потърсим някоя схема на касетофона ти да го разглобим и да вържем устройството дирекно ... и така и не ми звъннаха"Но добре, че и не стана, защото според мен има доста по качествени мп3 плеъри от заводската музика ...Аз сега съм решил да си сложа Pioneer AVH-P4000DVD на един адапторен панел и мисля, че музиката и качеството ще е в пъти по - добре от която и да е такава джаджа ...А преди бях пуснал такава тема, че "X car link" не става за Стило ... и като се поразрових намерих и "Loudlink" което устроиство е 1 към 1 с другото, но е само за италянски коли ...
                        Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                        Коментар


                          #13
                          Re: RE: X car link

                          Румен Георгиев написа:
                          Колега за какво радио ще го закачваш? Доколкото знам не предлагат такива устройства за оригиналните радиа на Брава,Браво и Марея. /AD182H/AD185H/
                          Аз също съм го чул това.

                          Коментар


                            #14
                            Ето едно много евтино решение за по-сръчните: http://homepage.eircom.net/~digitalr...x_input.htmlи някъде тук на по-приемливи цени за по-мързеливите: http://www.tme.eu/bg/katalog/index.p...Parameters%3D1
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #15
                              Stefanaki написа:
                              Ето едно много евтино решение за по-сръчните: http://homepage.eircom.net/~digitalr...x_input.htmlи някъде тук на по-приемливи цени за по-мързеливите: http://www.tme.eu/bg/katalog/index.p...Parameters%3D1
                              Колега Stefanaki, аз също го видях това, но ме притеснява малко. Реално ако се свържат 13-та и 15-та клема накъсо, би трябвало да се задейства функцията CD на касетофона и по този начин се "лъже" касетофона че има СД чейнджър и се включат аудио входовете на касетофона. Искам да те питам ти пробвал ли си дали работи тази схемичка на свързване и ако да, качествен ли е звука.

                              Коментар

                              Working...
                              X