Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

плафон-постепенно угасване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    плафон-постепенно угасване

    може ли да се направи?

    #2
    Re: плафон-постепенно угасване

    miss211 написа:
    може ли да се направи?
    може, но според мен няма полза от това.

    Коментар


      #3
      Re: плафон-постепенно угасване

      1115 написа:
      miss211 написа:
      може ли да се направи?
      може, но според мен няма полза от това.
      :D и според мен..баща ми ме накара да попитам ...та...някой да разкрие тайната

      Коментар


        #4
        Това е вградено в Bravo GT/HGT както и в Brava HSX/ELX, посредством модула A.B.I. Съществена полза от него няма, просто изглежда по-интересно.

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Това е вградено в Bravo GT/HGT както и в Brava HSX/ELX, посредством модула A.B.I. Съществена полза от него няма, просто изглежда по-интересно.
          ам ама той пита за няква джаджа...не става въпрос за фиат

          Коментар


            #6
            Аааа, понеже в другата тема се пита за фиат браво, и реших че и тук е така - ами отиваш в магазин за електроника, и там има всякакви готови джаджи, може би има такава.

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Това е вградено в Bravo GT/HGT както и в Brava HSX/ELX, посредством модула A.B.I. Съществена полза от него няма, просто изглежда по-интересно.
              Сигурен ли си за GT, защото при мен го няма като екстра. А иначе си е много гот на старото ми пежо дето беше на 20г. беше така отключвам с алармата и колата светва, влизам пъхам ключа за палене и лампата угасва, много е тарикатско ако е тъмно виждаш всичко преди това, ръчна, ключа къде да завреш, не че не е въпрос на рутина но все пак....
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                van_dal написа:
                ogi28b написа:
                Това е вградено в Bravo GT/HGT както и в Brava HSX/ELX, посредством модула A.B.I. Съществена полза от него няма, просто изглежда по-интересно.
                Сигурен ли си за GT, защото при мен го няма като екстра. А иначе си е много гот на старото ми пежо дето беше на 20г. беше така отключвам с алармата и колата светва, влизам пъхам ключа за палене и лампата угасва, много е тарикатско ако е тъмно виждаш всичко преди това, ръчна, ключа къде да завреш, не че не е въпрос на рутина но все пак....
                Че то и при наще коли е така - вероятно нещо при теб не е на ред.За плавното гаснене има готови модули по 555.10лв ако не се мъжа.

                Коментар


                  #9
                  van_dal написа:
                  ogi28b написа:
                  Това е вградено в Bravo GT/HGT както и в Brava HSX/ELX, посредством модула A.B.I. Съществена полза от него няма, просто изглежда по-интересно.
                  Сигурен ли си за GT, ....
                  Сигурен съм за GT - През 98-ма, модулът ABI се въвежда за всички модели, които посочих по-горе. Преди това (95-98 ), както и версия SX след 98-ма, нямат такъв модул.1115 - не при всички от нашите е така - при колегата van_dal лампата се управлява от ключе което монтирано на гредата между пантите на вратата, и като я затвориш - гасне. А при тези с такъв модул, има закъснение от 6 секунди след затваряне на вратата, и се управлява чрез машинката за централно заключване.

                  Коментар


                    #10
                    Ами да моето е 97г. производсто, лишен съм от една екстра, но не е болка за умиране.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=35122 3-тото мнение на първата страница.....Мисля че донякъде е полезно....самоче няма такава екстра като да си мушнеш ключа и тогава да изгасне! Това май си е самостоятелно-минават 30сек. и си изгасва. Аз мисля да слагам,дано да е така лесно както при колегата "kazan"
                      Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                      Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                      Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                      Коментар


                        #12
                        Колега аз си сложих преди 2 дена..има ефект...и става за 10 мин. не е толкова сложно...(само дето не е 30 сек. а някаде около 10 15 сек.)

                        Коментар


                          #13
                          Ето схема...
                          Прикачени файлове
                          Fiat Punto 1.1 '97

                          Коментар


                            #14
                            Слага се едно реле 4-5 лв и това.После е хубаво да се върже с алармата ти ако има такава възможност и да ти светва купето и фаровете като отключиш и заключиш подовно на Мерцедесите
                            Fiat Brava 1.8 16V GT

                            Коментар


                              #15
                              Хората са го измислели-отиваш в магазин Mосю Бриколаж на щанда за афтокозметика и там го има готов модул само го свързваш, дори има схема към него само срещо 6.50лв
                              Фиат завинаги!!!!
                              Фиат Типо-1.4 75кс.
                              Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
                              фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

                              Коментар

                              Working...
                              X