Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за задни високоговорители на Мареа Комби?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    MyKuTo написа:
    аз съм със същата като на колегата постнал темата и отворих капаците.при едното място има един кабел с някъв жълт накрайник и стои вързан заприлича ми на такъв за говорители.интересно че от другата страна нямаше такъв кабел.от там ми минава тоя за третия стоп.както и да е,взех 1 говорител да пробвам слагам и не се чува.или кабела не е за говорители или е от радиото
    Интересно и при мен е нещо такова, но имам вградени говорители Pioneer, които са изправни. До говорителчето в дясната колона имаше кабел с кабелни обувки, но не беше свързано. До левия говорител кабел нямаше От тая страна стоеше кабел с кабелни обувки, но по-къс и не стигаше до говорителя, както от дясно. Със заводския радио-касетофон, свързания от мен десен говорител, не работеше. С новaта "музика" десният говорител вече работи.
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    Коментар


      #17
      А пък Аз нямах и се наложи да си слагам за да захраня елипсите които поставих в последствие на кората отзад.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #18
        явно ще трябва да се прокарват кабели,но като му дойде времето
        FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

        Коментар


          #19
          Аз съм с комби Маренго, имам решетки, но музика при никакъв баланс не се чува от там.Ще ги отворя тази седмица и ще пиша. Иначе съм решил да слагам 2 истински колони там. Като му доойде врмето ще има и снимки
          Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

          Коментар


            #20
            Прокарването е лесно. Само трябва да се свали жаБката, тъй като се вижда дупка към радиото. Иначе има вариант кабелът да се пусне под предната стелка, седалката, задните стелки, под задната седалка и да достигне до багажника. Това е работа за има няма 2 минути. Засега съм така, че когато прокарвах кабеляците беше студено. Отзад рядко возя някой, затова не съм се занимавал да ги прокарвам, както си трябва. Но съм се замисли сериозно като имам свободно време да демпна вратите, да сменя предните колони и тогава да прокарам кабелите под мокета.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #21
              В мойта колица няма окабеляване за задни говорители Много съм разочарован Ще трябва да прокарвам кабели в праговете........Като се затопли ще го направя и ще има снимки.
              Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

              Коментар


                #22
                В моята имаше прекарани кабели, но от едната страна самият кабел беше пропаднал м/у ламарините и облицовката.
                Marea 1.6 16v

                Коментар


                  #23
                  При мен има кабели с някакви букси. Предполагам е за оригиналните колони. Само, че колони няма. Та въпроса е, гледам снимката от колегата Торнадо и не схващам що за колони са това?! Въобще някой намерил ли е заместител за тия колони някакъв? Ако да моля нека сподели марка, модел и размер!
                  KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                  Land Rover Discovery 2.5TD '94
                  EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                  EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                  EX: Fiat Regata 1.7D '84

                  Коментар


                    #24
                    За задни колонки на мареята комби може да се ползват тези:http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=36&prodid=125 Не очаквай чудеса от този размер колонки. :P П.П. По едно време в Тояга се предлагаха и Calearo със същия размер за близо 30 лв., но не знам дали още ги предлагат.
                    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                    -------------------------------------------------------------

                    Коментар


                      #25
                      и аз съм с марийка комби и имам отвори за говорители и даже прекарранни кабели но колоните липсват
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                      Коментар


                        #26
                        Аз мушнах Пайниарки.Към 35 лева някъде.25 вата уж.После като прегледах,имаше някакви Херц-60 вата за около 60-70 лева.
                        Marea Weekend
                        2,4 JTD 130 '99

                        Коментар


                          #27
                          mareauser написа:
                          Аз мушнах Пайниарки.Към 35 лева някъде.25 вата уж.После като прегледах,имаше някакви Херц-60 вата за около 60-70 лева.
                          Колега, pioneer-a е 35лв за 1 бр. или за комплект ?Ако е за комплект, то от къде си ги взел? Ииииииии става дума за задните говорители или за тези във вратите, че нещо не стана много ясно ?
                          Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

                          Коментар


                            #28
                            Ииии сори,мааалка грешка.Не са пайниарки.Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Нали за задните иде реч?Такива взех.Не свирят лошо като за такъв размер.Ако сонинцето ми наистина изкарва 45 вата,може тези говорители да са 25 вата.Басове нямат разбира се,но то май и няма как.В гредите няма много пространство,а и тези размери...http://www.technomarket.bg/product_d..._id=09026592А такива после разбрах,че има Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09012710
                            Marea Weekend
                            2,4 JTD 130 '99

                            Коментар


                              #29
                              да ви питам тук, защото май няма смисъл да пускам нова тема...някой знае ли какви са размерите на оригиналните говорители във вратите (май са елипси), че единия сдаде багажа и май ще се наложи смянаблагодаря предварително

                              Коментар


                                #30
                                Браво.И аз исках да питам,но не в отделна тема.Искам да ги сменям,че са слабички.
                                cokata_23 написа:
                                и аз съм с марийка комби и имам отвори за говорители и даже прекарранни кабели но колоните липсват
                                Колега,препоръчвам ти като вземеш да слагаш,омотай магнитите на говорителите с нещо.Може и да греша,но при мен подпираха отзад,и се чуваше пръщене като на късо.Единият спря да свири,та после сам се оправи,но подкастрих малко кабела.Изолирах и двата и ги сложих.Замалко да прецакам СД-то.
                                Marea Weekend
                                2,4 JTD 130 '99

                                Коментар

                                Working...
                                X