Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за задни високоговорители на Мареа Комби?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за задни високоговорители на Мареа Комби?

    Колеги,искам да Ви попитам дали има фабрично прекарани кабели до мястото за високоговорители в багажното отделение на Мареа комби?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    в мойто браво нямаше така че тряваше да си прекарам
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    Коментар


      #3
      В моята Марея 1.6 16V 97г. нямаше
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        Мареята е комби
        FIAT Marea ex
        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

        Коментар


          #5
          По-вероятно е да няма.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            моята има,даже с говорители,които вече са за смяна :D
            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
            Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

            Коментар


              #7
              При мен също има кабели но не съм пробвал дали идва сигнал до тях . Преди време ги отварях капаците и бях се запалил да монтирам високоговорители. Колегата Торнадо даже ми изпрати снимка с размерите . За снимката ще благодарите на него :D
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Няма начин да нямаш кабели...
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  аз съм със същата като на колегата постнал темата и отворих капаците.при едното място има един кабел с някъв жълт накрайник и стои вързан заприлича ми на такъв за говорители.интересно че от другата страна нямаше такъв кабел.от там ми минава тоя за третия стоп.както и да е,взех 1 говорител да пробвам слагам и не се чува.или кабела не е за говорители или е от радиото
                  FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

                  Коментар


                    #10
                    sacheto написа:
                    моята има,даже с говорители,които вече са за смяна :D
                    Нормално е колега щом имаш говорители да имаш и захранващи ги кабели.Но ако няма такива не задължително да има подготвени кабели.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Колега извиявай че ти използвам темата, но искам да попитам какви говорители от тези които се предлагат на пазара могат да влязат в дупките отзад на Мареа комби . На мене също ми предстои тази маниполация и се чудех дали могат да се вкарат 10 см. говорители. А иначе и аз нямам кабели до отзад, модификацията е SX.
                      `99 FIAT Marea Weekend 100TD

                      Коментар


                        #12
                        Fullscreen написа:
                        Колега извиявай че ти използвам темата, но искам да попитам какви говорители от тези които се предлагат на пазара могат да влязат в дупките отзад на Мареа комби . На мене също ми предстои тази маниполация и се чудех дали могат да се вкарат 10 см. говорители. А иначе и аз нямам кабели до отзад, модификацията е SX.
                        Колега разгледай темата обстойно има снимки на оригиналните говорители от колегата Торнадо.
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Fullscreen написа:
                          Колега извиявай че ти използвам темата, но искам да попитам какви говорители от тези които се предлагат на пазара могат да влязат в дупките отзад на Мареа комби . На мене също ми предстои тази маниполация и се чудех дали могат да се вкарат 10 см. говорители. А иначе и аз нямам кабели до отзад, модификацията е SX.
                          а как ще ги сложиш като нямаш кабели?ще прокарваш ли?някой ако е прокарвал може ли да каже дали е трудна процедурата
                          FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

                          Коментар


                            #14
                            И при мен няма кабели.Ще се опъват такива под пластмасите на праговете.Малко разглобяване ще има,но няма начин :D
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #15
                              Колега трябва да имаш аз съм с браво SX което е с базова стерео уредба и имам кабели отзад.
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар

                              Working...
                              X