Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

dvd сенник [made in china :(]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dvd сенник [made in china :(]

    здравейте значи мисля че всеки който има мареа,брава/браво се е сблъсквал с дилемата за cd-то в колатапоне според мен с оригиналния касетофон централната конзола изглежда мн по красива отколкото с "дупката" за cd player та рових си из нета и случайно открих нещо което ми харесва като вариант стига да работи като хоратастава въпрос за този dvd сенник ЦЪКможе да чете mp3 и други простотии и няма да се налага да махам оригиналния джангърединственото което ме притеснява е "ИЗВЕСТНАТА" марка и ценатапрекалено евтин е и затва се чудя колко ще е качествен питах един познат, който имаше такъв във старата си кола и той ми каза че работело добре dvd-тообаче аз все още не мога да си представя кво ще е тва dvd за 230 лв моля ако някой е виждал такава или няква подобна китайска джаджа да сподели мнението си

    #2
    Един познат беше внесъл от Китай.Работеха около 6 месеца и след това....най кофти е,че не подлежат на нормален ремонт.Иначе като качество на картина е супер,няма прескачане,но има някой които не четат записани ДВД-та.А цената,която са дали е в пъти завишена.
    Fiat Brava 1.8 16V GT

    Коментар


      #3
      благодаря за точния отговор аз знам че за ремонт на китайска стока не може да се помислязатова исках да знам дали работи хубаво, но щом се бъгват за толкова кратко време...пфф ще карам с голямата "дупка" в средата на таблото

      Коментар


        #4
        колегата "Tqnkata" имаше ДВД сенник може да питаш него как се държи
        Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

        Коментар


          #5
          Може да си жземеш DVD 1 din in-dash,което е и да си пич,само че са малко по - скъпи,но пък ще имаш Touchscreen,7 inch screen / Bluetooth / DVD / CD / VCD / CD-R / MP3 / MP4 / TV / FM / AM / RDS / USB / SD / IPOD + вграден GPS ама може и без него
          Прикачени файлове
          Fiat Brava 1.8 16V GT

          Коментар


            #6
            A и защо да караш с дупка в таблото? Можеш да изкараш звука от този китаец през оригиналното стерео. Имаше теми, как може да стане. Така, или иначе ще ти трябва усилвател за него Между другото гледам много скептично на нещо, което е безумно евтино за екстрите, които прелага и съм се убедил, че винги нещо не е наред. Но ти си решаваш!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              A и защо да караш с дупка в таблото?
              :D :D :D :D под дупка имам предвид тия панелчета за cd player-ите, които ми изглеждат като "дупки"
              niko09 написа:
              Може да си жземеш DVD 1 din in-dash,което е и да си пич,само че са малко по - скъпи...
              аз първо такова исках обаче ми казаха че не може да се побере в панела за cd-to а и на мен ми изглежда малко по-голямо от cdвие как мислите

              Коментар


                #8
                Размерът му е колкото на всички стандартни CD-та,мисля
                Fiat Brava 1.8 16V GT

                Коментар

                Working...
                X