Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS карти за Symbian

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GPS карти за Symbian

    Колеги, някой може ли да помогне, взех си Нокия 6220 classic, телефона е с GPS, проблема е че не си намирам карти за навигация за Symbian.

    #2
    www.all4smartphone.comтърсиш версия на Garmin Mobile XT за твоя телефон.Пак там във форума има и БГ карти
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      И като прочетеш там какво пише и си инсталираш гармина пиши ми лично с имейла ти да ти пратя линк за карта и как да я инсталираш. Ако искаш и в другия сайт може да ми пишеш и там имам регистрация със същия ник нейм.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        сложи си Гарминпосле ми пиши ЛС, ще ти пратя актуалната карта...сега се сетих, че Sygic Drive също има версия за Симбианползва картите на ТелеАтласкоято последва версия обаче е доста далеч от добре...
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Ползвам Tom-tom защото Гармина за мен лично е объркващ. Дори в България.

          Коментар


            #6
            Инсталирах гармин, има ли по добра, да търся нея или да си оставам с гармина ? и коя версия е най новата за картите за БГ ?

            Коментар


              #7
              Някой да знае как се търси по блок на Гармина ?

              Коментар


                #8
                актуалната версия е Geotdade 4.70търсене по блок - Where to, Points of interest, Spell name и пишеш номера на блока
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  http://forum.pocketbulgaria.com/viewforum.php?f=26 един много полезен сайт!
                  Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

                  Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички за помоща :DТоку що си намерих една програма Tempes GT с която да си замеря времената 0-100 км/ч и за 400м http://www.tempes.com/ нее кракнато, но мисля че ще влезе в употеба

                    Коментар


                      #11
                      Здравейтеи аз имам същия проблем, но с нокия Е 71. смятам да инсталирам гармина за телефона, но преди това исках да питам дали ще може някой да ми прати карти за БГ. мерси предварителноД

                      Коментар


                        #12
                        Аз лично ползвам на покета IGO.Много съм доволен има си БГ интерфейс и гласова навигация също на БГ с възможност за избор на мъжки или женски глас .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Последната версия на Garmin mobile XT е 5.00.50, а на картата OFRM Geotrade Bulgaria е 4.90. На пръв поглед 4.90 е по-подробна от 4.80, но незнайно защо големината и е 23МВ, докато на 4.80 е 53МВ???

                          Коментар


                            #14
                            обема не го гледайоптимизирали са разни нещатази версия която ползвам - OFRM Geotrade v4.90 CYR 25 от 54МБ е спаднала на 37МБ
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              С GARMIN XT 5.00.50с60.9 съм със най-новата офроуд карта на българия и премахнатото файче дето точи батерийката, гласови напътствия на Български.Доволен съм много!
                              Powered by Emzo

                              Коментар

                              Working...
                              X