Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ми работят късите на бравото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз пък сменям амортисьори заедно може да спретнем един сервиз тея дни ще го почвам, че нещо пак ме налегна настинката и не ми се седи в гаража, ама трябва да се прави, че не мога и да карам без фарове..
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #17
      при мен намесата не протече по вода, пърдон, точно по вода протече... след като разглобих, почистих и сглобих, моторчето за чистачките заработи безспирно и поради изгорелия и начупен маркуч за задното стъкло, пода на гаража стана вир вода, а фаровете заработиха за кратко и само при щракане на дългите, днес съм на лов за ново такова устройство... а колко се бях изнервил снощи не е истина...
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        BEX---GT написа:
        при мен намесата не протече по вода, пърдон, точно по вода протече... след като разглобих, почистих и сглобих, моторчето за чистачките заработи безспирно и поради изгорелия и начупен маркуч за задното стъкло, пода на гаража стана вир вода, а фаровете заработиха за кратко и само при щракане на дългите, днес съм на лов за ново такова устройство... а колко се бях изнервил снощи не е истина...
        Ново недей да търсиш, че е над 200лв.А ти разглобили го цялото и видя ли къде точно е изгоряло?
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #19
          днес ще си търся втора ръка при италианеца - 40лв билопо целия Симеон - 70-80 - да фалират дано, изедници дано днес стане манипулацията..вчера целия лентов кабел се разпиля по пода, та после го събирах - смех..иначе като го разглобих цялото беше омазнено, тъмно едно такова, почистих със спирт и шкурка, ама явно съм закъсил помпичката, а фаровете не съм ги оправил, честно ти казвам идеше ми да я засиля в реката... (това бялото от снимката си беше бяло, не беше дори пожълтяло, ама самите писти изглеждаха много зле, мазни, тъмни...)стискай палци днес
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #20
            И мойте бяха мазни, но аз си мисля, че така трябва да бъде и за това не съм ги чистил. И на новото и на старото бяха така. Мисля, че си сбъркал като си тръгнал да го чиситиш. Междудругото аз взех мойто за 20лв. Бях намерил още едно за 20. На лично ще ти го пратя.Мойто старото мисля, че работи и то. ако искаш може да ти го дам, ако не намериш
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #21
              мерси Герак много ми помогна темата ти!! :D вчера позакърпих положението, взех лостче от италианеца, без лентовия кабел за 30 лв...върши работа, дано да е за по-дълго Поздрави и безаварийно
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар

              Working...
              X