Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с интервала на чистачките.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с интервала на чистачките.

    Нещо се ебава интервала на чистачките, всички останали степени бачкат, но като включа на интервал или не тръгват или ако тръгната поработят няколко пъти и спрат, ако размърдам лоста на другите степени не е задължително че като го върна на интервал пак ще заработят но в 50% от случаите заработват но след няколко "махания" пак спират. Някъкви идеи колеги къде да търся проблема, дали в ключа или има някво реле за тея интервали или в самия мотор????
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Степените са в самото моторче- трябва да се смени.Успех! :D :D :D
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Ааааа ша сменям, да не се е родило там че да не го оправя, баго мотора.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Па така си е- нищо ти не пречи да го свалиш и да го ръчкаш- степените са там, където е червячната предавка- има едни пластмасови капачета- сваляш и мериш и запояваш! :D :D :D
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Мерси колега, малко да ме отпусне мързела и ги почвам е на снощи пък си работиха без проблем но едвали само ще им мине затова ще претърпят един основен преглед. После ще пиша какво съм открил и кака съм го решил
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Щом веднъж се е обадило, работата е ясна. При мен нямаше пауза и степени. Накрая започна и да отказва да работи. Втора употреба също е алтернатива.
            Fiat PUNTO 75 SLX

            Коментар


              #7
              kesten написа:
              Щом веднъж се е обадило, работата е ясна. При мен нямаше пауза и степени. Накрая започна и да отказва да работи. Втора употреба също е алтернатива.
              При тебе да, ама при мене не знае в кви ръце е попаднало нема не става Тя и капачката на резервоара кат се счупи неставала ама ела я виж, също като и клапата за външния въздух. По големия проблем при мен е веднъж да се хвана ама се сещам за тях само като вали така че на пролет очакваите решението на проблема
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар

              Working...
              X