Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с централно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с централно

    Колеги, админи моля за малко разбиране до решаване на проблема след това може да се изтрие!Благодаря предварително!Знам че мястото на този въпрос не е нито за този форум нито за този раздел но просто вече ме е налегнало отчаянието от VW форума,които явно не работи след 4 часови опити за регистрациа там!И така търся някои които евентуално да ми потвърди следното:на един приател VW му прави следния проблем.При отваряне на ключ от към шофиорската страна вместо да се активира централното и да се отворят всичките врати се отварят всичките прозорци!аз отначало се осамних в алармата му ,тъй като тя има и модул за управление на прозорците,но след разкачане на алрмата и опит да работим само с ключа прави този проблем!А като варнем алармата и опитаме да отключим централното с нея прозорците падат съвсем лекичко надолу но не се активира централното! Та всичко това ме наведе на мисалта че му е изгорял блока за управление на централното което пък е и с компресор абе VW ! Надявам се да има някои тук които да се занимава с електротехнични въпроси по колите и само да сподели!Отново Благодаря предварително за разбирането (Ако бъда разбран) от страна на админите

    #2
    re

    Колата си има фабричен модул за ел.стъклата (комфорт функция) която си работи независимо от централното.Като задържиш ключа по дълго да заключва вдига прозорците.и обратно като го задържиш на отключване сваля прозорците.А компресора най-вероятно е намокрен и за това не работи(масов проблем на голфетата golf 3).От уплътненията на багажника влиза вода точно върху него.Някои се ремонтират други не.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар

    Working...
    X