Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плеърче с SD карта на добра цена.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плеърче с SD карта на добра цена.

    Здравейте колеги.от скоро съм в семейството на фиат.скоро си монтирах колони Херц на които пише на кашона 180 вата. наясно съм, че не са реални.в момента се озъртам за плеърче на някаква културна цена.Въпроса ми, че понеже не искам да драскам цд-та а гледам да е по възможност само с карта на първо място се спрях на Клариона този модел: http://bgcarshop.com/product_info.ph...аботата е там, че това е максимума като цена която мога да дам за касетофон а не ми се иска да се издухвам толкова.пък и не ми харсва това при него , че е с много малак дисплей.Сега другият модел който ми харесва е на Блаупункт.знам че няма място за сравнение но пак от към дисплей и по лесна функционалност и цена сякаш го предпочитам.ето го модела: : http://www.technomarket.bg/product_d...027304Сега някой може лид ас и каже мнението, като без да имам претенции , че разбирам лично аз в момента заради цената може би предпочитам Блаупункта.Ако някой може да ми каже дали е добър като звук и прави ли такива проблеми .Ами това е.а да знам че Пайнер и Алпина са най добрите , но за тези пари които тарся мога да си взема с флашка апък и моделите на Пайнер които са с флаш са с един тъп джойстик който чувам че се развалял много бързо.Благодаря предварително за мненията.
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    #2
    Клариона е по скъп заради това ,че можеш да го ползваш с телефона си за разговори.Иначе и двата плеъра работят само с карти.Аз бих предпочел първия.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Аз имам Блаупункта (бтв купувах го от колега от форума). ...`Ми супер доволен съм си от музичката. Не съм маняк някакъв и ме устройва перфектно. Като забележка - лятото няколко пъти ми къса нервите с неразпознаване на СД картата. Но, както са казали хората - "Рестартирай и ще се оправи". Май му е идвала в много жегата...
      AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
      AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
      FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

      Коментар


        #4
        относно плеъра

        Хаха.да и аз съм чувал, или май бях чел някъде, че този модел на Блаупункта единствено имали малак проблем сас загряването.ами мерси за мненията до сега.сигурно ако се опарича покрай нова година и ще хвърля пари за Клариона за да не рискувам колкото и да не ме кефи този малкият дисплей.Жалко, че няма ниякой хубав модел на Пайнер с флаш поне и да е без джойстик.
        предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
        Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

        Коментар


          #5
          Купих Блаупункта

          Ами в крайна сметка си взех блаупункта.Вярно не е Пайнер и Алпин, това го знам но си вади доста културен звук освен това ми харесва, че е супер опростено от към механика с тази карта.Друго което ми направи хубаво впечатление, че иам няколко допълнителни настройки които са си глезотийка.Примерно можеш да настройваш нивото на звука на финкцията MUTE.Друго можеш да настройваш ако угасиш уредчето и след това като го включиш с каква сила на звука да ти тръгне а не като го включиш и предният ден си слушал на мах примерно и да ти гръмне изведнъж.Дребни неща са но правят допбро впечатление.От вчера го имам и тепърва ще добивам впечатления.Ако някой има питания и до колкото сънм го разучил да пита ще помагам.
          предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
          Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

          Коментар


            #6
            Ами, честито. Искам само да те питам, понеже в техномаркета пише "- ЦВЯТ НА ЕКРАНА - ЧЕРНО И БЯЛО", как е при теб? При мен е черно и зелено - свикнах му отдавна, ама всеки път като го пуснса и си спомням екраните на Правец 8, на времето, с тая комбинация от цветове.
            AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
            AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
            FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

            Коментар


              #7
              Блаупункта с карта

              Колеги след като използвам вече въпросният плеър 6-7 месеца мога да кажа следното.Тунера му е доста калпаф.За съжаление във варна Алфа Радио ( което най много слушам) излъчва на 91.7 и имам страшно много проблеми с това.Постоянни смущения пръщене и т.н.Другите станции са малко по добре но като цяло много лесно плеъра губи обхват.Отидох в т.нар сервиз който ми го монтираха да им кажа да си проверят връзките за да ми важи гаранцията обаче ми казаха, че всичко било ок.било заради евтният плеър.Лошото е , че на моменти дава хубав сигнал на моменти дава кофти сигнал.инъче ако няма да слушате много радио слушането на SD картата е перфектно.смянаш си песничктие няма нищо да стърчи и си работи безотказно.С една дума мога да кажа, че тунера му е кофти.НИщо друго.
              предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
              Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

              Коментар


                #8
                Re: Блаупункта с карта

                syfer написа:
                Колеги след като използвам вече въпросният плеър 6-7 месеца мога да кажа следното.Тунера му е доста калпаф.За съжаление във варна Алфа Радио ( което най много слушам) излъчва на 91.7 и имам страшно много проблеми с това.Постоянни смущения пръщене и т.н.Другите станции са малко по добре но като цяло много лесно плеъра губи обхват.Отидох в т.нар сервиз който ми го монтираха да им кажа да си проверят връзките за да ми важи гаранцията обаче ми казаха, че всичко било ок.било заради евтният плеър.Лошото е , че на моменти дава хубав сигнал на моменти дава кофти сигнал.инъче ако няма да слушате много радио слушането на SD картата е перфектно.смянаш си песничктие няма нищо да стърчи и си работи безотказно.С една дума мога да кажа, че тунера му е кофти.НИщо друго.
                Да не би да ти прекъсва някъде кабела на антената? Жена ми има подобен проблем с едно CD ДЕУ заради антената, докато неин колега има същото радио, но си свири перфектно...
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #9
                  не е проблем.

                  Колега не е проблем антената щото другите станции свирят почти перфектно.Само на алфа радио получавам такова заглушаване ----т.т. станции които се настройват около 91.7 не свирят.Абе по принцип тунера му не е добър.Казвам го от опит той вече струва и 100 лв. плеъра ама по добре някой базов модел на Пайнер
                  предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                  Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                  Коментар


                    #10
                    Re: не е проблем.

                    syfer написа:
                    Колега не е проблем антената щото другите станции свирят почти перфектно.Само на алфа радио получавам такова заглушаване ----т.т. станции които се настройват около 91.7 не свирят.Абе по принцип тунера му не е добър.Казвам го от опит той вече струва и 100 лв. плеъра ама по добре някой базов модел на Пайнер
                    Колега според мен проблема е в цената, ако беше купил клариона нямаше да имаш този проблем.

                    Коментар


                      #11
                      мнение за цената

                      Хахахахах...точно така е колеха.абсолютно си прав за цената само, че тогава си мислех, че мога да измамя света както и да е ще си го ползвам и ще го шътна гледам , че в момента клариончето още не е паднал като цена.мошенници.
                      предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                      Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                      Коментар


                        #12
                        Re: мнение за цената

                        Баупункта , не че искам да се искажа лошо ама понеже съм работил в въпросния магазин от където е купен .Та просто техника се учи да лети или хвърлян или се разхождал по завоите в транспортния камион ,а и наи- вероятно е обиколил страната с глупавите промоции на 20 дена дето цената е еднаква само пише ,че е на промо.Та да беше взел Sony Xplod , Paineer,Alpine, Clraion всичко на 180 лева и над 180 е добро.Другите са сиромашиики.. Баупункта бяха хубави навремето особено дето идваха с нов внос гермаснките коли са нит бас касите им бас каси нит ЦДта им биват само, един 4 канале усилвател 4 x 200 нереални има така ряз...
                        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                        Коментар

                        Working...
                        X