Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Garmin GPS Nuvi 205

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    fuoco написа:
    Явно с картите на гармин излизат едновременно, днес получих новата карта на България за тримесечието.
    Ами просто снощи имах време да се поровя из нета, иначе е излязла преди месец и повече май

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      Ewing написа:
      Slavi_Lancia написа:
      Ние с колегите SEV и Ilkor сме фенове на IGO8 и няма се обаждаме
      бройте ме и мен в клуба на iGO8
      И мен, и мен
      И аз съм с Вас!

      Коментар


        #18
        Ами аз точно затова дадох съвет да не се купува Гармин устройство.Купуваш някакво базирано на WindowsCE и му качваш каквато навигация искаш - кеф ти Гармин, кеф ти iGo или пък TomTom.А като купиш Нуви - само Гарминската боза ще си търкаляш ...

        Коментар


          #19


          колеги имам си вече томтом 1 незнам какво мислите за него кофтито е че за малките градове още няма подробни карти.а дали може да му се сложи друг софтуер примерно на иго интересно
          Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

          Коментар


            #20
            stenli написа:
            По-добро от IGO8 и то безплатно едва ли има. Вчера си сложих последната версия карта на България вече има доста подробни карти и на малките градове. От имащите IGO8 , някои пробвал ли е новата версия 8.3, с какво е по-добра от старата?
            Аз ползвам 8.3, но не съм ползвал 8.0, така че не мога да ти кажа каква е разликата. Знам само, че картите са различни и от 8.0 не стават за 8.3 (и обратно).На Цигов чарк ще ги сравним

            Коментар


              #21
              някой да е казал че картите за Гармин задължително са платени :D картата за Гармин напредва много сериознотова за ИГО няма да се случи скоро
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                Sev написа:
                картата за Гармин напредва много сериознотова за ИГО няма да се случи скоро
                не съм много сигурен, готвят за iGO да правят софтуер юзерите сами да упдейтват картите. не знам точно как ще потвърждавт резултатите или кои ще броят за верни и кои за неверни но като идея е добро.
                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                182A4.000 IAW49F
                LPG - Lovato EasyFast
                ----------------------------
                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                Коментар

                Working...
                X