Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Garmin GPS Nuvi 205

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Garmin GPS Nuvi 205

    здравей те колеги. какво мислите за гпс навигацията за този модел или какво мига да си закупя за до 250 лева също така намират ли се и карти за бг за тях
    Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

    #2
    Колега GARMIN са едни от най-добрите навигаций въпросът е каква ще ти е картата която му е инсталирана и доколко тя е коректна!карта за БЪЛГАРИЯ едва ли ще си намериш за без пари но цената на една от добрите карти в момента ако не се бъркам беше 150 лева ако намериш нуви плюс карта за 250 лева вземай не се двоуми!
    Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

    Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

    Коментар


      #3


      Навигацията е перфектна работа ... картата ако не е в комплекта се продава отделно за 130 лева.... трябва да е от новите вариянти с СД карта а не на диск .... ако в навигацията има и карта в комплекта тя трябва да е на СД карта иначе е стара... картата трябва да е на оффроад-българия .... и се обновява на всеки 3 месеца ... копувача се регистрира в техен сайт и получава майл с новата карта .... наистина е трудно да се намери без пари БГ карта .. но за сметка на това .. могат да се намерят карти за почти целия свят и да се хакнат успех
      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

      Коментар


        #4
        Re: Garmin GPS nüvi 205

        roby написа:
        здравей те колеги. какво мислите за гпс навигацията за този модел или какво мига да си закупя за до 250 лева също така намират ли се и карти за бг за тях
        аз имам garmin nuvi 205 и съм много доволен.взех го преди около 5 месеца за 400лв. с най добрата разработена карта за България,карта на Европа и подробна карта на Гърция.205-цата има само най важните функии които ти трябват,красив дизайн и предимството при него е че до 3 дни пази кординатите на сателитите с цел бързо свързване. взех го от http://www.gpsnavigacia.com/shop/
        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

        Коментар


          #5
          балагодаря колеги но явно хубаво и ефтинко все още няма но за този модел явно цената е паднала защото вече е към 250 лева но без карта е явно с картата ще стане на 300лв но все пак си е много хубаво нещо при условие че киснах 2 часа на ботевградско за да дойде някои да ме вземе и да отида на мястото което трябва
          Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

          Коментар


            #6
            Темата беше обсъждана наскоро. Използвай ТЪРСАЧКАТАhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32449

            Коментар


              #7
              КОлега,преди 1 седмица си закупих Гармин Нюви 200В,която навигация е идентична с посочената от теб,но е с по-широк екран.Ето и мнението ми:Карти има в интернет и то безплатно (по торентите).Ако ти потрябват или ще ти кажа от къде да ги дръпнеш или ще ти дам да си ги презапишеш от мен.Цената при мен беше 99 евро + 10 евро за СД карта 4ГБ.Срещу тази цена освен картите които са сложени стандартно ,а именно за Германия,Австрия,Швейцария и Чехия си добавих за цяла европа и България.Все още не съм се довлякъл в БГ,за да споделя как работи там.За 1300 км до сега впечатленията са ми следните:1.Винаги достигаш целта.2.В началото е малко объркващо понякога,като ти каже завийте наляво,завийте надясно.Има се предвид ,че след завой наляво следва завой надясно.3.Днес ми даде да мина през една улица,която беше със забити колчета и не можеше да се мине4.На кръгово движени ми даде да мина отляво,вместо отдясно(предполагам,когато са правили картата ,колата се е движела по обратният път.Иначе мисля,че върши чудесна работа.Лично мнение е,че телефоните са предназначени да се говори с тях,а не да навигират,правят снимки и т.н
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                Ние с колегите SEV и Ilkor сме фенове на IGO8 и няма се обаждаме
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  dudulia написа:
                  КОлега,преди 1 седмица си закупих Гармин Нюви 200В,която навигация е идентична с посочената от теб,но е с по-широк екран.Ето и мнението ми:Карти има в интернет и то безплатно (по торентите).Ако ти потрябват или ще ти кажа от къде да ги дръпнеш или ще ти дам да си ги презапишеш от мен.Цената при мен беше 99 евро + 10 евро за СД карта 4ГБ.Срещу тази цена освен картите които са сложени стандартно ,а именно за Германия,Австрия,Швейцария и Чехия си добавих за цяла европа и България.Все още не съм се довлякъл в БГ,за да споделя как работи там.За 1300 км до сега впечатленията са ми следните:1.Винаги достигаш целта.2.В началото е малко объркващо понякога,като ти каже завийте наляво,завийте надясно.Има се предвид ,че след завой наляво следва завой надясно.3.Днес ми даде да мина през една улица,която беше със забити колчета и не можеше да се мине4.На кръгово движени ми даде да мина отляво,вместо отдясно(предполагам,когато са правили картата ,колата се е движела по обратният път.Иначе мисля,че върши чудесна работа.Лично мнение е,че телефоните са предназначени да се говори с тях,а не да навигират,правят снимки и т.н
                  Вярно е, че от време на време лъже, за това като зададеш маршрут, трябва да поверяваш по розовата линия през къде те прекарва.Иначе като направиш веднъж маршрута, почти нямаш грижа. Навреме предупреждава за завои, смята оставащо разстояние, предвижда успешно час на пристигане и така.Телефонски gps не е работа, вярно, но nuvi 205, примерно, който имам, е подходящ като размер.Иначе го ползвам и за планиране на пътувания, за измерване на разстояния.Наскоро си инсталирах базата данни с камерите, в която ми се струва, че са сложили като камери и т.нар. места хранилки, неведнъж съм се убеждавал по А1, 4 и 6.

                  Коментар


                    #10
                    Slavi_Lancia написа:
                    Ние с колегите SEV и Ilkor сме фенове на IGO8 и няма се обаждаме
                    бройте ме и мен в клуба на iGO8
                    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                    182A4.000 IAW49F
                    LPG - Lovato EasyFast
                    ----------------------------
                    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                    Коментар


                      #11


                      мда така е колеги и аз така мисля след като си го закупиш ми станя ясно много неща.томтом иго и там какво ли не гармен маи за сега имат май най подробни карти
                      Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

                      Коментар


                        #12
                        Ewing написа:
                        Slavi_Lancia написа:
                        Ние с колегите SEV и Ilkor сме фенове на IGO8 и няма се обаждаме
                        бройте ме и мен в клуба на iGO8
                        И мен, и мен

                        Коментар


                          #13
                          По-добро от IGO8 и то безплатно едва ли има. Вчера си сложих последната версия карта на България вече има доста подробни карти и на малките градове. От имащите IGO8 , някои пробвал ли е новата версия 8.3, с какво е по-добра от старата?

                          Коментар


                            #14
                            Явно с картите на гармин излизат едновременно, днес получих новата карта на България за тримесечието.

                            Коментар


                              #15
                              Ето тук има на доста добра цена може да инсталираш на нея и IGO8 и GARMIN http://www.pazaruvaj.com/gps-navigac...p11349410.html
                              Обичам си работата.

                              Коментар

                              Working...
                              X