Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Механичен адаптер за CD player

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Механичен адаптер за CD player

    За тези, които търсят пластмасата (адаптер) за стандартен CD плейър на мястото на оригиналното: "Италсервиз" под моста на кръговото на 4-ти км. В магазина предлагат оригинална "италианска" за 35 лв. На снимката може да видите как се получава
    Прикачени файлове

    #2
    Колега... аз не виждам нищо специално в този преходник! Прилича на стандартният, който се намира за около 25лв. Снимай ги със светкавица, или така, че да не пада светлина в снимащото устройство, може да се окаже нещо по-специално!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      колега ако ти снимам мойто - ще разбереш каква е разликатакойто си купи от тия от 25 лева - както направих аз - все едно ги е запалил 25-те лева със запалка пластмасата от 25 лева не струва и 1 лев понеже нито пасва нито се защипва като хората освен това е различна на цвят - ужаса колегата който е пуснал темата - сигурен ли си че имат в наличност повече бройки за да знам дали да ходя да взимам
      Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
      Fiat Marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Еми снимай да го видим де! Моята струваше 25лв. и пасна идеално, като цвят е едно към едно с конзолата. Бях я купил от Т&Н кар.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Ето малко по-добри снимки, доколкото могат да са с телефон Трудно ги дадох тия 35 лв. ама като я сложих ми хареса как стана. Аз ходих вчера и видях, че имаше налични около 4-5 бр. на стелажите. Плюс това са пакетирани и имат стикери за оригинални...Ама кой знае :D
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Явно в този сервиз продължават да надуват цените и да разправят приказки на клиентите си. Доколкото може да се види от снимките, моят е абсолютно същият. Само че купен за 22 лв. (или 23 беше?) От Александър ауто. И той беше в опаковка със съответните надписи.
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Pecho написа:
              Явно в този сервиз продължават да надуват цените и да разправят приказки на клиентите си. Доколкото може да се види от снимките, моят е абсолютно същият. Само че купен за 22 лв. (или 23 беше?) От Александър ауто. И той беше в опаковка със съответните надписи.
              Примирих се с мисълта, че съм дал повече пари Здраве да е!

              Коментар


                #8
                Колега, не писах, за да те дразня, просто ме доядя на въпросния сервиз (който аз за себе си отдавна съм отписал). Иначе, наистина вече няма смисъл да се ядосваш - 10 лв. къде не отишли в крайна сметка! По-важното е, че сега вече знаеш: да четеш форума е приятно и полезно. И пести пари. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  Мммдам, това е най-обикновена приставка. Нямат значение парите, десетина лева заминават за нула време!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Моята е абслолютна същата беше в хубава торбичка и пасна много добре абе малко щипките не идваха ама аз я лепнах с двошно залепяща лента.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      Vladim написа:
                      Еми снимай да го видим де! Моята струваше 25лв. и пасна идеално, като цвят е едно към едно с конзолата. Бях я купил от Т&Н кар.
                      колега къде го това Т&Н кар ? да отивам натам утре ?
                      Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
                      Fiat Marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        porosenoq написа:
                        колега къде го това Т&Н кар ? да отивам натам утре ?
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3510
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Грозни са тия преходници Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 ,даже и да имаш хубаво радио.
                          Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                          Коментар


                            #14
                            stan.s написа:
                            Грозни са тия преходници Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 ,даже и да имаш хубаво радио.
                            Чак пък грозни... като изхвърлиш оригиналното радио и сложиш МР3 плеър и изведнъж колата ти се изпълни със звук, усетиш удобство при използването на дискове и флашки, много бързо се свиква с визията!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Печели се място :D

                              Коментар

                              Working...
                              X