Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата гасне на газ, на бензин глъхне - СПЕШНО ДАЙТЕ СЪВЕТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колата гасне на газ, на бензин глъхне - СПЕШНО ДАЙТЕ СЪВЕТ

    Имам Fiat Marea 1,6 16 V 1997 година с заводски монтирана газова уредба BRC испаритела е модел BRC - AT 90 Fпроблема ми е следнияПонеже за два месеца сменям 5 жила на съединителя и заради това че се сменя жилото трябва да се свали компютъра за да се стигне до него та вчера като смених поредното жило този път го купих от Италия уж оригинал че тукашните жила са пълни боклуци и не карат изобщо та както и да е това е друга тема та като сглобих колата и сложих акумулатора да я запаля нещо забелязах че при превключване на газ не се чува онова щракане в предната част както беше преди и диодите който са на превключвателя за газ бензин тези зелените за показване на литрите газ те светят по бледо зелено отколкото когато е на бензин тогава си светят както трябва, струва ми се че все едно нещо се е откачило някъде и колата ми гасне на газ на бензин не гасне но при набиране заглъхва а на газ набира но на празни обороти гаснепреди да извадя акумулатора не беше така всеки път като вадя акумулатора различни неща се получават сега е върха на простотията в моя случай предишните пътикогато свалях компютъра не беше така както е сегаНякой може ли да каже нещо едва ли на някой му се е случвало така но аз да попитам понеже ми писна да ходя по сервизи да ми изчистят грешките след като съм изваждал компютъра имаше някакъв начин след закачане на акумулатора се врътваше контактния ключ на контакт изчакваше се няколко секунди някъде го бях чел обаче не се сещам къде беше и затова питам да кажете нещо по въпроса че в момента колата ми изобщо не работи добреПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ В СЛУЧАЙ ЧЕ НЯКОЙ НАПИШЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСА ЗА ДА СИ ОПРАВЯ КОЛАТАНеподходящо заглавиемодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Май ти се губи маса някъде.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Заводски монтирана газова уредба на пропан няма. Има само на метан.Вероятно е нещо по инсталацията на уредбата и бих те посъветвал да отидеш в БРЦ България.Ако е газов инжекцион, което само предполагам, може да ти направят диагностика, защото на мен по симптомите ми прилича на неправилно регулирана горивна смес. Щом не цъка, възможно е да е проблем с клапана на газта...
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар

      Working...
      X