Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони за Мареа Уикенд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колони за Мареа Уикенд

    Колеги някой знае ли точния размер на влаганите оригинално задни говорители на Мареа Уикенд. Решил съм да монтирам говорители .Днес отворих декоративните капаци и установих че има пуснати кабели които са изолирани по единично . Утре ще ги замеря към буксата на радиото за да разбера да ли излизат там
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    #2
    Моите са демонтирани и утре ще ти ги снимам.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Имаш ли интерес още да ги снимам ли и оразмеря?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Имаш ли интерес още да ги снимам ли и оразмеря?
        Давай , оригиналните ли са?
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Снимах и мерих.Оригиналните са.Само съм им разкачил буксите за да си вържа кабелите за импровизираната баскаса сандък за предмети.
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Супер си по качествено представяне неможе да се иска :D Благодаря много добих точна представа какви трябва да бъдат Дай някой съвет по другата ми тема за температурата на Мареата че незнам стойностите на съпротивление на датчика за температурата
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар

            Working...
            X