Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плафон - модул за постепенно изгасване...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плафон - модул за постепенно изгасване...

    Някои автомобили имат една "екстра", с която искам и аз да оборудвам моето Пунто За какво става въпрос. Ще ми се когато затворя вратата, плафона да загасва след известно време, а най-добре ще е да става постепенно Някакви идеи?
    Fiat PUNTO 75 SLX

    #2
    Продават готови такива джаджи, които само трябва да ги монтираш. На цени от 8-9 до към 20лв.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Това е добре, но какво да търся!? Име на джаджата? И евентуално къде. Световния търговски център "Илиянци"?
      Fiat PUNTO 75 SLX

      Коментар


        #4
        kesten написа:
        Това е добре, но какво да търся!? Име на джаджата? И евентуално къде. Световния търговски център "Илиянци"?
        Джаджата си няма име. В магазините за автоаксесоари в Илиенци със сигурност ще намериш. Иначе съм виждал подобни в Практикер, Бриколаж... Обясняваш, че ти трябва модул, който да забавя изгасването на крушката в купето и готово. Специално в големите магазини гледай, какво пише на кутийките, защото има много застреляни консултанти и могат да ти продадат автомат за стълбищно осветление! :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          :D Благодарско!
          Fiat PUNTO 75 SLX

          Коментар


            #6
            На моята Мареа е така - плавно се пали и плавно гасне. Незнам дали ако не сложиш плафон от Мареа HLX това няма да си е вградено в него.

            Коментар


              #7
              Няма това го прави една кутия A.B.I. Control Unit в жабката, или под задната седалка в мариетите. Тя е много хитра тази кутия, и командва много неща, включително джамовете, част от климатика, и др.A.B.I control unit. (Alzacristalli Bloccaporte Integrato- Integrated Central locking electric windows) е те това му е точното заглавие

              Коментар

              Working...
              X