Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофона не работи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофона не работи

    Взех колата от сервиз и установих, че не ми работи касетофона( оригинален фиатски). Всички бушони са здрави. Всички лампи, светлини и индикации по таблото си бачкат, само касетофона не реагира. В сервиза нямат представа защо е спрял да работи. Знае ли някой нещо по темата?
    Bravo TD100

    #2
    Това е за радио а не за авто сервиз. Моя така спря изведнъж и при опита за изваждане тръгна явно има лош контакат, така и не го извадих.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Нещо буксата се е разместила и не прави контакт. Нали грам не бачка - нито часовник, нито осветление, нищо? Все едно не е там?

      Коментар


        #4
        Никакви признаци на електричество, все едно е декорация само. Но при условие че майсторите не са го пипали, сама ли да се е разместила буксата?
        Bravo TD100

        Коментар


          #5
          Има вероятност да е изгорял бушона на гърба на радиото.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            И мен ме съмняваше някой бушон, затова проверих тия които са под волана. Това, че и зад радиото има не го знаех. Значи сваляне на радиото и проверка на бушона. А той към радиото ли си е, или е част от общата инсталация на колата? За да знам дали мога сам да си го сменя.
            Bravo TD100

            Коментар


              #7
              Той си е отзад на радиото .... сменя се лесно и е на видно место. Трябват ти само две тънки ножчета ако нямаш щипки и сваляш лесно (за радиото говоря), а предпазителя е обикновен-вадиш и сменяш P.S. Предпазителя е към радиото не е част от инсталацията на колата
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #8
                Довечера след работа ще го сваля да проверя. Мерси за информацията...
                Bravo TD100

                Коментар


                  #9
                  Вече работи. Бушона наистина беше изгорял. Благодаря за помощта :D
                  Bravo TD100

                  Коментар


                    #10
                    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                    Коментар

                    Working...
                    X