Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Централно и ел. прозорци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Централно и ел. прозорци

    Реших едното си Типо да го разглобя и да сложа някои части на другото. Та тва другото няма нито ЦЗА нито ел. пакети. Гледах и за инсталация, но няма. А иначе ще сменям цялосно вратите. И двете Типота имат аларма и то еднакви. Там е проблема че как сложа вратите и трябва да ги свържа към алармата за да се заключва, защото дръжките са без ключ. Аз по начало ще свалям инсталацията от едното и кабел по кабел ще пускам на другото на което ще слагам вратите. Но все пак ще може ли да ми помогнете малко, за да не се оплета някъде. Ходих при един жичкаджия, и човека ми каза "по добре ходи при някой друг дето е луд да ти свърже прозорците" Значи имам предни врати с ел. стъкла и ЦЗА и задни врати+багажна с ЦЗА самоТа, слушам и вашите насоки защото мога и нищо да не направя както съм решил аз
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    Никой не знае май нищо... Така излиза че трябва да сменя бушонните табла, защото едното има бушон за ЦЗА а на колата която трябва да сложа вратите с ЦЗА няма такъв бушон... изобщо бушонното табло е по малко
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    Коментар


      #3
      За пръв път чувам типо да няма централно и ел. стъкла. Може някой да си ги е сложил на другото типо преди тебе
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        Я погледни колко Типота има без ЦЗА и ел. джамове Реших да ги вържа към отделни бушони, без да сменям бушонното табло, но ще ми бъде трудно. На някого не му ли се намира някоя схема на електрониката на Типо
        Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
        Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

        Коментар


          #5
          Тони_Казичане написа:
          На някого не му ли се намира някоя схема на електрониката на Типо
          Тук, трябва да има това, което те интересува.
          Bravo 2.0/20V 1996 г.

          Коментар


            #6
            свали си и таблото за бушоните за да стане истинско,има един модул за стъклата и него трябва да вземеш както и инсталацийте имтова съм го правил на едно типо 1.4 без никакви екстриза 3-4 часа става цялата процедура включително със смяна на салона и мокета

            Коментар

            Working...
            X