Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отопление на предното стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отопление на предното стъкло

    Четох за това че форд екскорд 95 г. има нагревател на предното стъкло, такава екстра съществува ли и в някой модел на фиат и евентуално някой виждал ли е да се продава допълнително такова чудо някъде.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    В метро едно малки калориферчета включващи се в запалката.Реотани с вентилаторче около юмрук големина

    Коментар


      #3
      Някъде прочетох за тях, май че в Рено форума, един едва не се запалил консумацията му е 13 А а бушона към тази печка е 15 А и гнездото му се стопило, абсолютен късмет че не се запалил, отишъл и я върнал. На времето съм виждал реотани лепящи се на стъклото, тогава карахме Жигули и Москвичи и слагахме по задните стъкла, та нещо от сорта дали някой не е виждал, става дума за размразяване зимата и за премахване на изпотяването по това време на годината докато ти се задейства парното.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Re: Отопление на предното стъкло

        NikMar написа:
        Четох за това че форд екскорд 95 г. има нагревател на предното стъкло, такава екстра съществува ли и в някой модел на фиат и евентуално някой виждал ли е да се продава допълнително такова чудо някъде.
        На Форд много от моделите имат жички в предното стъкло, но за Фиат не съм чул досега някоя да има. Дори и при Ланчите, които се водят по-висша класа от Фиат, също не съм чувал да има.Аз мислех за един вариант - плосък кантал да се сложи отвътре на стъклото точно под чистачките, за да ги размразява първи, но не мога да измисля как ще залепя този кантал към стъклото (със силикон май няма да стане - ще го размекне топлината).
        Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

        Коментар

        Working...
        X