Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    [quote="krasio_79bs"]Имаш ЛС.[/quoteБлагорадя!
    BRAVA 1.9 JTD 105 STEEL

    Коментар




      Привет колеги.Честит 3-ти март.Имам въпрос към по запознатите от мен.На колега му подариха навигация Privileg.На нея има качена карта на България но е толкова нещастна че даже Горна Оряховица я няма а е само точка на картата.Може ли да се намери подробна карта на България за тази навигация.Аз имам Garmin но картите му са само за него,с това чудо на техниката -Privileg не съм запознат.Поздрави
      Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

      Коментар


        Re:

        milen11 написа:
        Привет колеги.Честит 3-ти март.Имам въпрос към по запознатите от мен.На колега му подариха навигация Privileg.На нея има качена карта на България но е толкова нещастна че даже Горна Оряховица я няма а е само точка на картата.Може ли да се намери подробна карта на България за тази навигация.Аз имам Garmin но картите му са само за него,с това чудо на техниката -Privileg не съм запознат.Поздрави
        С такава оскъдна информация....няма да стане.Модел на Привилега?Резолюция на екрана?В момента със какъв софтуер е(Гармин,Иго...)?Дай първо тези неща и ще се опитам да помогна.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          Здравеите колеги.Имам навигация GARMIN NUVI 200 от 4 години.Предстои ми пътуване и исках да абдейтна картата,но се оказа че ми е изтекъл абонамента.Въпроса е мога ли да намеря безплатна актуална карта?Благодаря предварително.
          фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

          Коментар


            van02 написа:
            Здравеите колеги.Имам навигация GARMIN NUVI 200 от 4 години.Предстои ми пътуване и исках да абдейтна картата,но се оказа че ми е изтекъл абонамента.Въпроса е мога ли да намеря безплатна актуална карта?Благодаря предварително.
            Колега за коя карта става въпрос.Определена държава или за Европа?
            Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

            Коментар


              milen11 написа:
              van02 написа:
              Здравеите колеги.Имам навигация GARMIN NUVI 200 от 4 години.Предстои ми пътуване и исках да абдейтна картата,но се оказа че ми е изтекъл абонамента.Въпроса е мога ли да намеря безплатна актуална карта?Благодаря предварително.
              Колега за коя карта става въпрос.Определена държава или за Европа?
              Извинявам се.Става въпрос за България
              фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

              Коментар


                van02 написа:
                Здравеите колеги.Имам навигация GARMIN NUVI 200 от 4 години.Предстои ми пътуване и исках да абдейтна картата,но се оказа че ми е изтекъл абонамента.Въпроса е мога ли да намеря безплатна актуална карта?Благодаря предварително.
                Тук е http://dox.bg/files/dw?a=300563cca7
                Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                Коментар


                  Здравейте колеги,интересува ме актуална база данни за Гармин с камери за скорост (да са включени и новите камери от февруари на Цариградско шосе при Враня/София). Намерих ги на едно място като координати, но не мога/не знам как да ги добавя.
                  SKODA 105L '78
                  PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                  FIAT 126p '89
                  TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                  GRANDE PUNTO 1.2 '06

                  Коментар




                    damianoff написа:
                    Здравейте колеги,интересува ме актуална база данни за Гармин с камери за скорост (да са включени и новите камери от февруари на Цариградско шосе при Враня/София). Намерих ги на едно място като координати, но не мога/не знам как да ги добавя.
                    Тук http://dox.bg/files/dw?a=470e4e2e00 си свали последната версия,но дали има тези които те интересуват не знам.По нова версия няма ако са ги сложили ще ги има.Пускаш един демо маршрут по цариградско и гледаш и слушаш има ли ги.От мен това мога да помогна.Поздрави
                    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                    Коментар


                      Нови карти за България
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        На някого да е попадала работеща сборка на iGO (за Андроид) за резолюция 1280x800?
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          За такава резолюция не съм срещал до сега.В покетбългария не знаят ли нещо по въпроса?
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            Честно казано, не съм изчел всичко там. Вече не помня къде попаднах на две сборки, в описанието на които присъстваше и тази резолюция, но след проба се оказа друго - програмата тръгва, ама на ~2/3 от екрана.
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              Кажете ми тази машина, като параметри добра ли е - но нейм марка, китайска:Display: 7" high solution TFT Touch LCD 800*480 pixels(HD)Size: 180*110*15mmWeight: ~310gSystem:GPS Module: SiRF ATLAS 4, 20 Channel (SiRF is the most used and famous GPS technology company brand)SDRAM: 64MB, + upgraded to build in 4GB Flash memoryAntenna: Built-in high sensitive, 0.1m/secMemory Slot: Micro SD, support up to 8GBEarphone output: 3.5mmO/S system: WinCE NET 6.0Function:FM Transmitter: Play music on the micro SD card over your car radio systemVideo: MP4, WMV, AVI, MPEG, ASF, 3GPAudio: WMA/MP3, Build in speakerPhoto: JPG, BMP, PNG, GIFEbook File: TXTGame: More than 4 Games.Micro SD/TF Card: Support Micro SD memory card up to 8GBBattery: Build in 1250mAhЗаслужава ли си китайска машина да се притежава и дали ще върши работа? Дали ще може да се намират карти, проблемни ли са тези машини, до момента съм ползвал само веднъж на Гармин навигация и бях доволен, като изключим постните карти за по-малките населени места
                              кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
                              кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

                              Коментар


                                VALIO_RACING написа:
                                Кажете ми тази машина, като параметри добра ли е - но нейм марка, китайска:Display: 7" high solution TFT Touch LCD 800*480 pixels(HD)GPS Module: SiRF ATLAS 4, 20 Channel (SiRF is the most used and famous GPS technology company brand)SDRAM: 64MB, + upgraded to build in 4GB Flash memoryЗаслужава ли си китайска машина да се притежава и дали ще върши работа? Дали ще може да се намират карти, проблемни ли са тези машини, до момента съм ползвал само веднъж на Гармин навигация и бях доволен, като изключим постните карти за по-малките населени места
                                Зависи колко пари ти искат за този GPS. Иначе си заслужава. Като си я "отключиш" (ако е заключена) може да правиш всичко с нея. В нет-а има достатъчно софтуер и карти - избора е голям, но повечето предпочитат различните софтуери на iGo с карти на НавТек, ТопМап и/или местни производители. П.П.: На пазара отдавна се предлагат 7" със SiRF ATLAS 5 и 128MB.
                                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                                Коментар

                                Working...
                                X