Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радио и телефон ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радио и телефон ???

    Видях в жабката един кабел за телефон и над мен на тавана има микрофон.И виядх че на радиото също има такива опции за да мога да говоря в колата без ръце.Но се опитах да ги наглася и не става.Бихте ли ми каали къде греша ?

    #2
    Re: Радио и телефон ???

    ajax написа:
    Видях в жабката един кабел за телефон и над мен на тавана има микрофон.И виядх че на радиото също има такива опции за да мога да говоря в колата без ръце.Но се опитах да ги наглася и не става.Бихте ли ми каали къде греша ?
    Пусни снимки да видим за какво става въпрос
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      ок

      Коментар


        #4
        МИкрофона

        МИкрофона е разположен над мен.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          радиото

          радиото има 2 опции за телефон1.phone: on,in,off2.phone:00,01,02,03Как да ги наглася ?
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Грешиш в това, че телефонната подготовка не е за твоя телефон. Т.е. кабела трябва да е за конкретен модел. Иначе радиото си има функция да спре да свири да пусне звука от телефона по фабричните говорители, но не всички коли излизат със телефонна подготовка - най-вече заради наличието на една камара стандарти за телефонни интерфейси.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              кабелът има нарисувани върху него някакви стрелки.И се вкюлчва на мястото на слушалките.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                jenshen73 написа:
                Грешиш в това, че телефонната подготовка не е за твоя телефон. Т.е. кабела трябва да е за конкретен модел. Иначе радиото си има функция да спре да свири да пусне звука от телефона по фабричните говорители, но не всички коли излизат със телефонна подготовка - най-вече заради наличието на една камара стандарти за телефонни интерфейси.
                Но буксата става за моята Нокиа.А как да разбера за какъв телефон е ?

                Коментар


                  #9
                  Това е голяма гъзарийка, но според мен е било поръчано допълнително от собственика преди и трява да налучкаш телефона за който е било предвидено, пробвай с някакви модели от годината на рпоизводство на автомобила, така като гледам е нокиа.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    A как да наглася настройките ?

                    Коментар

                    Working...
                    X