Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели задни колони Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели задни колони Brava

    Имам следня въпрос кабелите дето излизат отзад под кората на багажника в непосредствена близост до местата за задните тонколони за тях ли са.И ако да вързанили са към оригиналния касетофон.????
    Fiat Brava 1.9 JTD

    #2
    излизащите кабели с букси накрая са именно за задните колони. и са свързани към касетофона, само че за да пропеят ще трябва да извадиш касетофона. след като го направиш има една букса, която трябва да я махнеш, за да ти засвирят и 4-те колони (поне при мен беше така)......
    karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
    https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

    Коментар


      #3
      Ясно ще има разглабяне.Засхтот аз вързах една колона на един от кабелите и не свиреше.Но има и вероятност да не съм свързал правилно.Просто набутах кабелите в дупките на буксата.Мерси за инфото ще пробвам да го извадя.
      Fiat Brava 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        подобен въпросBrava EL ’97. искам да си сложа говорители на дупките отзад, но не виждам да се мотаят кабели, както казвате. ако нямам кабели, откъде трябва да се изкарат, как трябва да минат и мога ли да го направя сам? а гледам ли на правилните места изобщо? има ли шанс кабелите да са скрити някъде под кората?

        Коментар


          #5
          nice2mitiu написа:
          подобен въпросBrava EL ’97. искам да си сложа говорители на дупките отзад, но не виждам да се мотаят кабели, както казвате. ако нямам кабели, откъде трябва да се изкарат, как трябва да минат и мога ли да го направя сам? а гледам ли на правилните места изобщо? има ли шанс кабелите да са скрити някъде под кората?
          колега моята брава е 96та и като си купих елипси за кората и отидох да ми ги слагат се оказа че кабелите за отзад са адски къси и ми стигат до под шофьорската седалка. което е супер странно но ги удължиха и стигнаха до отзад.според мен трябва да извадиш касетофона и да видиш какво излиза от него после проследяваш
          Brava 103HP
          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

          Коментар

          Working...
          X