Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.Проблем със странен шум 2. Проблем с ток за cd player

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1.Проблем със странен шум 2. Проблем с ток за cd player

    здравейте колегиимам еидн малък проблем който много играе по нервите ми значи когато дам на контакт .. се чува един странен шум като на .. аз го определям като на вентилатор/перкачува ми се някъде от средната конзола там където са духалките ... и за това имам съмнения да не е моторчето за парното но .. ключето за силата на въздушната струя е на 0 .. не ена ауто или 1 2 3 4 за да го прави ... много едно такова тихо се чува не е като да си е пуснат но ... ужасно ме изнервя някои ми казват че може да е от бензиновата помпа - възможно ли е ? също имам друг въпрос - за да не пускам друга тема ще попитам тук ако може и на това да ми отговоритезначи .. закупих си cd player и за мених оригиналния - той има на буксата един кабел който е за памет - както повечето cd-та та въпроса ми е от къде мога да взема "+" така че да мога да пускам касетофона когато не съм на контакт защото сега само на контакт се пуска (за разлика от фабричния който и без да е вкаран ключ дори тръгваше) искам да попитам ако някой е мерил или има опит с кабелите които са при касетофона да каже защото има 2 кабелчета които са на една странна цветна букса които влизаха във фабричния касетофон - сега остана неизползваема дали това не е което търся ? как мислите ? ако някой има опит с това да казва мерси предварително
    Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    По ред на номерата:1. Чуваш звука на едно вентилаторче, което обдухва датчика за вътрешна температура и така трябва да бъде.2. Купи си един мултицет за 10 лв и си намери там по жиците постоянни 12 волта или дай 5-10 лв на някой електричар.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      абе исках на готово ако някой знае .. иначе утре слизам с мултицета и почвам да меря
      Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
      Fiat Marea 1.6 16v

      Коментар

      Working...
      X