Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем: парното се включва само?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем: парното се включва само?

    Парното се включва само по време на каране и понякога при самото палене. колата е Фиат Мареа комби 1.6, възможни причини, последствия и решение.някой ако може да помогнеБлагодаря!

    #2
    Средната врътка - за регулиране степените на вентилатора - ги прави тези номера. При мен позицията "Ауто" ми късаше нервите и откакто не я ползвам, спряха аномалиите.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      а това включване на парното може ли да доведе до нещо по-сериозно?и как да го оправя, да сменя средната врътка ли?

      Коментар


        #4
        zvezdi написа:
        а това включване на парното може ли да доведе до нещо по-сериозно?и как да го оправя, да сменя средната врътка ли?
        Разглабяш, почистваш и трябва да се оправи, едва ли е нещо сериозно. И аз го имам този проблем, като напоследък се позадълбочи и мисля, че скоро ще му видя сметката
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Почисти го това е най одачния варичнт като гледам как ги чистят колите когато ги вкарват това кето ти се случва е най малкия проблем.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар

          Working...
          X