Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Комбинация Усилвател - бас.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Комбинация Усилвател - бас.

    Колеги попадна ми в ljclub една комбинациика на промоция както се казва.Някой чувал ли е как свири? Не очаквам много за тези пари просто някой има ли наблюдения( Thunder TCA-2060 - 99 лева + Бас-бокс Boschmann - 100 лева )

    #2
    тези тъндер не са много надежни аз съм с тези и съм много доволен а са малко по скъпи http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09026600
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #3
      Не деи да се лъжеш, че като е на блаупунк е нещо супер. Бошмен говорителите са доста добри за парите си. Аз бих препоръчал да си купиш един говорител на паинер и от някъде съндък за него. Даи повече пари за говорител, все пак от него излиза музиката.

      Коментар


        #4
        Бе вече го купих Държи се прилично като за в седан,а ампа е под задната седалка и загряване няма.доволен съм за парите.Касата която получих също е добре направена.Добра комбинация според мен.Вече имам 4 бошмена на вратите и кората и 1 в багажника

        Коментар


          #5
          А как мислите Blaupunkt-а по-добре ли ще свири от Thundeр-а + Boschmann-а Yellow_Flash_Colorz_PDT_35
          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

          Коментар


            #6
            PaUnOff написа:
            А как мислите Blaupunkt-а по-добре ли ще свири от Thundeр-а + Boschmann-а Yellow_Flash_Colorz_PDT_35
            При музиката всичко е до проба, докато не се проба не можеш да кажеш, че ще е хубаво.

            Коментар


              #7
              Чувам много кофти работа за Блаупунктите.Особенно с една често появяваща се из техномаркетите промоцийка за 200 лв туба и каса. Бтв относно бошмена малко ми два слаб за усилвателя забелязвам та скоро ще го шиткам за някво херцче. Иначе усилвателя бетон напук на лафовете Даже днес доста го понатиснах и клекна защитата чак след час здраво думкане. и 4 кв кабели мисля че си дадаха отрицателно влияние...ама промоция тези дадаха тези сложих

              Коментар


                #8
                Масово се търси музика "да дъни здраво" , а не да свири правилно. За първото гореизброените марки вършат чудесна работа. Ако търсите качество се насочвайте към Паенър, Сони, Панасоник
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  Според мен повече от 8 " говорител няма смисъл в колата. Един качествен такъв ще вади необходимите ниски честоти, ще има висока чувствителност и малки изкривявания. Не забравяйте най-важното, че колкото и да ви е добър усилвателя, най-големите хармонични и нелинейни изкривявания стават в говорителя! Аз предлагам JBL, JB audio, Servin Vega, Onkyo, ей такива фирмички. Купувате веднъж и това е.
                  Fiat Palio Weekend TD70
                  ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

                  Коментар


                    #10
                    Какво е тва със дъненто здраво Не дъни.Усилватела ми е врътнат на по малко от 50% искам просто да ми тропка меко баса,това мисля че го прави добре и този говорите с този усилвател.Ако искам СПЛ тогава бих купил марков,скъп говорител.А в кола за 1000лв не слагам усилвател за 300 и говорител за 300!

                    Коментар

                    Working...
                    X