Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премигване на дисплея на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премигване на дисплея на таблото

    Здравейте колеги. Наскоро си купих Punto MKII, но уреда ми за температурата на антифриза си играеше както иска. Направо се побърках и отидох и си купих ново(втора ръка) табло.Обаче на него пък дисплея му мига иначе си отчита всичко.Знае ли някой има ли някакъв начин това да се оправи. Притежавам Visa uniscan ама с нея нищо не мога да направя по въпроса. Освен това като си сменях таблото и естественно от незнание дадох на контакт и сега ми свети и Airbag-а.Знае ли някой с визата дали няма софт, който да тествам Airbag-а?? Иначе грешки в ЕКУ-то няма. Предварително благодаря на отзовалите се.
    "FIAT" FOREVER

    #2
    Не мисля, че с Виза-та можеш да изчистиш грешката на еърбега(трябва ти Екзаминър)...относно таблото - прехвърли само уреда за темп. от новото на твоето, ако е възможно.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Премигване на дисплея на таблото

      Много ти благодаря за мнението, ама таблото ми е цяло и вътре никакви уреди не могат да се поменят, тъй като са на една обща платка. Ако някои знае нека да сподели тези табла на ПУНТО МК-II имат ли някакви клавишни комбинации за сервизни режими. А иначе за Визата, знам че не мога да изчистя SRS централата, тъй като на OBDII куплунга ЕКУ-то ми се диагностицира от 7 краче по К линията,а AIR BAG-а от 3-то само, че не знам какъв тестер да вържа там.А може ли някой да ме насочи къде продават такива устройства, който да чистят грешките в AIR BAG-а. А пък едва ли ще ми е по джоба да си купя екзминер заради един AIR BAG.
      "FIAT" FOREVER

      Коментар


        #4
        Re: Премигване на дисплея на таблото

        Slash написа:
        ....само, че не знам какъв тестер да вържа там.А може ли някой да ме насочи къде продават такива устройства, който да чистят грешките в AIR BAG-а. А пък едва ли ще ми е по джоба да си купя екзминер заради един AIR BAG.
        Екзаминър-а е с цена около 15000 лв. Специално за Airbags, честно не знам дали има по евтин вариант. Всъщност не може да няма, но аз не съм го чувал. Все пак срещу 15лв във всеки фирмен сервиз ще ти изчистят грешката.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          Премигване на дисплея на таблото

          Ами май наистина ще трябва да ходя в сервиз.Благодаря за отзивчивоста. Помогна ми много.
          "FIAT" FOREVER

          Коментар

          Working...
          X