Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за датчик за масленото налягане на Пунто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за датчик за масленото налягане на Пунто 1.1

    Здравеите ,значи искам да питам хората които са по наясно с двигателите,каде и как и дали мога да монтирам датчик които да мери масленото налягане както едно време при москвичите го имаше ,шото Пунтото ми е S и съм с ладов датчик,от тея краглите за температурата и викам ако може да си сложа и такав за масленото налганя... или някакав друг датчик в етаз конзолка ...
    Прикачени файлове
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Re: Питане за датчик за масленото налягане на Пунто 1.1

    Fiat_Punto11 написа:
    Здравеите ,значи искам да питам хората които са по наясно с двигателите,каде и как и дали мога да монтирам датчик които да мери масленото налягане както едно време при москвичите го имаше ,шото Пунтото ми е S и съм с ладов датчик,от тея краглите за температурата и викам ако може да си сложа и такав за масленото налганя... или някакав друг датчик в етаз конзолка ...
    Колега, не се вкарвай в приключение Първо това не е москвич, второ този мотор няма сила и маслото да стопли и трето ... все пак не е много сложно - купуваш разпределител /7.50лв./ за 1500s, този който се навива на мястото на датчика за лампа, един датчик за налягане на масло /~8лв./, малко при някой стругар, за да оправи резбите и си готов.Имаш ли оборотомер? Ако нямаш, най-добре си намери табло от турбо и не се си слагай тия плексигласови глупости
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар

    Working...
    X