Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се пускат пръскачките на фаровете на МАРЕЯ 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се пускат пръскачките на фаровете на МАРЕЯ 1.8

    Здравейте колеги, някой има ли идея как точно се пускат прускачките на фаровете на Мареята. Тествахме моторчето с външно подадено захранване, работи безотказно и пръска яко по фаровете :D , обаче как се пуска от лоста до волана, така и не ми е ясно. Е да, чувал съм че при включени светлини, когато пръскам на стъклото, би трябвало да се задейства и моторчето за пръскачките на фаровете. Дали е така, понеже при мен не работи по този начин.
    Фиат Мареа - седан, 1.8 16V бензин, 97г., 113 к.с.(83KW)

    #2
    Работи при едновременното изпълнение на следните 2 условия:1. Включени къси или дълги светлини (при габарити не работи) и 2. Дърпане лостчето за чистачки към теб, за да измие стъклото.Ако не работи по този начин, ми кажи дали като напръскаш предното стъкло, след 1-2 секунди чистачките ти почват сами да чистят, или не се включват сами.Имаш и един трети и може би най-добър вариант за миене на фаровете - изкарваш си допълнително копче на таблото някъде и си миеш фаровете само когато натиснеш това копче без оглед на това пуснал ли си фарове и мие ли ти се предното стъкло. Защото машинката е с голям дебит и зимата бързо харчи зимната течност (а тогава сме задължени да караме на фарове).
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    Коментар

    Working...
    X