Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на фиатско касетофонче със CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на фиатско касетофонче със CD

    Здравейте колеги.Смених си оригиналното фиатско касетофонче със сд, но естетически се загуби формата на купето. Интересува ме дали случайно се произвеждат само предни капачета които да се монтират на мястото на касетофона и да скрият CD-то, за да може предното табло да си запази оригиналната форма?

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19084

    Коментар


      #3
      Re: Смяна на фиятско касетофонче със сд

      piperoni написа:
      Здравейте колеги.Смених си оригиналното фиатско касетофонче със сд,но естетически се загуби формата на купето.Интересува ме дали случаино се произвеждат само предни капачета които да се монтират на мястото на касетофона и да скрият сд-то,за да може предното табло да си запази оригиналната форма?
      20lw и става идеално
      Прикачени файлове
      Brava 103HP
      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

      Коментар


        #4
        Колега от къде си го купил този преходник?
        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
        Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

        Коментар


          #5
          В Авител имат такива. 25лв. мисля че бяха.
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            Аз го взех от ено магазинче за аксесоари в Люлин, но го има навсякъде или ако го няма можеш да си го поръчаш в такива магазини за аксесоари
            Brava 103HP
            ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

            Коментар


              #7
              Емо от www.caraudio-bg.com има всякакви преходници и то на добри цени!
              >>JDM<<

              Коментар


                #8
                Благодаря ви за отговорите.Отворих сайта на Тояга/намирате го в гугъл/ видях им телефоните ,приказвах с хората и си го поръчах.За един ден ми го пратиха.Цената е 29лв.Хубавото е,че те поеха куриерската такса.Не знам дали са я калкулирали в цената,но е приятно когато ти кажат,че плащаш само стоката без да плащаш куриерската услуга.

                Коментар


                  #9
                  някой ако може да ми каже от къде в Русе да си взема същият адаптер за CD ? поръчах си по AXM но ми донесоха същият който аз имам... преди няколко дена бях във Варна минах от там през магазина на TOYAGA но и там ми предложиха такъв какъвто аз имам, този готиния немога да го намеря

                  Коментар

                  Working...
                  X