Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се включват габаритите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се включват габаритите?

    Съжалявам за дебилския въпрос, но не знам как се включват габаритните светлини на моята Темпричка. Оня ден беше на сервиз, отивам да си я взема и габаритите й вкючени. А колата не е запалена, не е даже на контакт. Питам аз майстора как става. Той ми вика "като ти е на стоянка". Аз нищо не разбрах и затова питам вас
    Един за всички, всички за мен

    #2
    Там където ти е контактният ключ трябва да имаш едно бутонче,обикновенно е продълговато (не знам как е точно при Темпра),натискаш го и завърташ ключа в обратна посока на подаването на контакт.

    Коментар


      #3
      Това ли е цялата философия?Благодаря ти много! Жив и здрав да си колега!
      Един за всички, всички за мен

      Коментар


        #4
        Стига бе, аз сега научавам за такова нещо!!! Срамммммм.......
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          iee написа:
          Стига бе, аз сега научавам за такова нещо!!! Срамммммм.......
          Хехехе -аз се чудя защо се появява такава тема през има няма 2-3 месеца
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            peho написа:
            Там където ти е контактният ключ трябва да имаш едно бутонче,обикновенно е продълговато (не знам как е точно при Темпра),натискаш го и завърташ ключа в обратна посока на подаването на контакт.
            Чек ,чек чек чек ,значи това дето е на контактния ключ ,бутончето ,е за габаритите ,за да са включени без да е колата на контакт ,така ли?А аз се чуууудя за какво е ,още днес ще го пробвам!То и аз сега го разбирам!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Бе вашите коли нямат ли си "Упътване за експлоатация" ? То не е само бутончето... значи първо го натискате, и при натиснато бутонче завъртате ключа обратно на контакта.

              Коментар


                #8
                Само дето се оказа, че мойто не бачка. Не мога да завъртя ключа, явно патрона нещо е прецакан. Нищо де, поне не е зле да го знам.
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  Е пък аз това за габаритите го разбрах 2 дни след като взех колата.Като си купите нещо ново не ви ли чопка от вътре да разберете всяко едно нещо за какво служи...аз така го намерих

                  Коментар


                    #10
                    Еми тъй де. Аз пък сега чакам въпрос - завъртях ключа, но габаритите не светнаха, трябваше ли да ги светна и тях?
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      Еми тъй де. Аз пък сега чакам въпрос - завъртях ключа, но габаритите не светнаха, трябваше ли да ги светна и тях?
                      Хе хе хе. Шегобиец !!!
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        rusee написа:
                        Е пък аз това за габаритите го разбрах 2 дни след като взех колата.Като си купите нещо ново не ви ли чопка от вътре да разберете всяко едно нещо за какво служи...аз така го намерих
                        Така си е, но пък аз се ококорих, като ми показаха, че под уплътнението има скобички за монтиране на багажника на покрива на типо!

                        Коментар


                          #13
                          И по един и същиначин ли се включват габаритите на всички Фиати?
                          Един за всички, всички за мен

                          Коментар


                            #14
                            Да, това го имаше още на старото ми ритмо!

                            Коментар


                              #15
                              Още веднъж благодаря. Въпросът ми действително е смешен и звучи абсурдно, но така като гледам не само аз съм била не компетентна по този въпрос. Поне ще се образоваме повечко хора :P
                              Един за всички, всички за мен

                              Коментар

                              Working...
                              X