Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще купувам FM Transmitter

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    R.J. написа:
    Малко настрани от темата ама как ви се струва елит сл-5000усб. Някой пробвал ли го е и има ли мнение за него щот за 130 лв. усб и радио въобще културната работа. Само да работи добре де щот ко ще и евтин да се дават на вятъра пари смисъл няма.
    Елит... дори тостер не бих си купил!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Елит... Абе работят.Чувал съм, че работят. Добре за парите си.За моя вкус обаче дизайна е отчайваш, прекалени асоциации с цигански москвич ми навява и никога не бих сложил такова нещо, освен под седалката, например.И то задната...
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #18
        Колега grandpa виждам че си от София област може някой ден да се видиме имам една адапторна касета и един трансмитер ще ти ги дам на драго сърце че ми се тръкалят из багажника. Дори ще ти демонстрирам как свирят и двете . Аз от дапторната касета да ти кажа съм по-доволен от трасмитера . Може би защото трансмитера не е от по-скъпичките просто ми трябваше нещо да ми чурулика на извънградско .Но за адапторната касета и за трансмитера ти трябват задължително мп3 пелъри (за моите) . Ако си навит драсни на лична и ще се видиме ще ти ги пусна и двете както ти казах ще ти ги дам да ми се разкарат че не мога да ги гледам вече .
        Marea Weekende TD100

        Коментар


          #19
          Адапторанта касета предава по качествено звука. Знаете ли що филтри и що нещо има в един качествен предавател. Отворете предавателя на Дарик Радио примерно. Стига глупости - това е една интеграла за 3лв която едвам модулира нещо. А колко е стабилна тая модулация? Орязани са ти ниските - и високите. А средни май са множко от време на време. Или с касета или събери за едно НЕО с USB вход и карта и си готов.
          Fiat Palio Weekend TD70
          ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

          Коментар


            #20
            А бе всякакви такива касетки, трансмитери са пълна боза.Ама както се и писа, зависи колко си взискателен. За някой направо ще счупят касетофона като слушат такова качество, за други няма да има никаква разлика.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #21
              Аз бих си купил нов плеър, обаче много грозно ми изглежда с неоригиналното радио, а и едва ли ще могат да ми навържат бутоните на волана да могат да управляват новия плеър.

              Коментар


                #22
                Добре де,имаше качена схема как да си изведем вход от оригиналното радио.Защо са занимавате с касетки ,трансмитери и т.н.Изведете си някъде интелигентно една буксичка и там си включвайте мп3-ките.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #23
                  dudulia написа:
                  Добре де,имаше качена схема как да си изведем вход от оригиналното радио.Защо са занимавате с касетки ,трансмитери и т.н.Изведете си някъде интелигентно една буксичка и там си включвайте мп3-ките.
                  Едно добро дело ще направиш, ако вземеш да постнеш линка тук... Най-чистия вариант е това
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #24
                    БУКСА

                    Колега голям хаир ще сториш, че и аз се мъча. Една букса и тела решават проблема.
                    Brava TD100 ' 98g.

                    Коментар


                      #25
                      С търсачката на форума не се оправих, обаче с Гугъл се разбрахме:Grundig FIAT AD182 / AD185 - сервизна докумантация.Ще я прегледам като съм малко по-свободен за да видя от къде е подходящо да се извади аудио вход.Ако някой знае тема, където е правено именно това, нека да я каже.То от много места може да се вкара сигнал, обаче радиото е добре да се превключи в режим "Line In".Тоест да очаква само този сигнал, който се подава от вън.И е добре това да стане от бутон на самия касетофон ако може.Винаги може да се постави и външен вариант ама не е гот.Всъщност аз никога не съм пипал такова радио, нямам и ще ми бъде трудно да правя догадки на теория...
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #26
                        Ето я темата от едно време: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19023
                        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                        Коментар


                          #27
                          Схема

                          Мерси братле. Аз ще хвана братото оня с електрониката май е в чат, ако го измисли ще пиша пак.
                          Brava TD100 ' 98g.

                          Коментар

                          Working...
                          X