Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мултимедийна система Blue&Me

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мултимедийна система Blue&Me

    Имам в Bravo Мулимедийна система Blue&Me (Bluetooth+MP3 player+USB)с 8 бутона на волана. До сега използвам Bluetooth за телефонни разговори.Имам упътване ,но е на английски/навремето учихме Руски/.За какво мога да използвам MP3 плеяра при положение,че и така CD-то чете формата ? Какво и защо мога да включа на USB порта, освен пак някое външно у-во за музика?
    Bravo 1,4 T-Jet 120к.с.

    #2
    просто си ги има нее задалжително да ги ползваш тези входове са за ако ти се наложи да ги имаш
    fiat bravo 16_16v 103hp

    Коментар


      #3
      Би трябвало да ти работи флашка с музика.До колкото съм пробвал даже външен хард диск с музика и адаптер си работи идеално, стига да има захранване.По-добре е от сд-то щото няма изхабяване на нищо. И капацитета е несравним.Това чудо има ли екран? Дали не може да му се прехвърля освен звук и GPS връзка например?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Ясно,Благодаря! Системата в моята кола няма голям екран. Колкото до GPS-а аз си ползвам ПДА-то за навигация.
        Bravo 1,4 T-Jet 120к.с.

        Коментар


          #5
          Гъзари ...
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            и аз днес си играх с блу енд ми-тонашето обаче е и с навигациямного е удобно при разговори по телефонаи на мен наистина ми е интересно за какво е този уиндоус мобиле,при положение, че може да слушаш само мп3-ки от флаш паметиначе за навигацията хубавото е, че вече се предлага карта и за Българияно пък лошото е, че се показва на дисплея на километража и е само с пиктограминякой да си е играл да ъпдейтва софтуераче нашето е на Холандски, и се страхувам да не се бъгне уиндоуса

            Коментар


              #7
              hf hpe написа:
              и на мен наистина ми е интересно за какво е този уиндоус мобиле,при положение, че може да слушаш само мп3-ки от флаш памет
              ми примерно за това - http://www.fiat.bg/?id=123&lan=BG&nid=27 :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X