Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем с......и аз не знам с какво....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем с......и аз не знам с какво....

    Начи проблема е следния....случи ми се вече два пъти...Единия път качвам се аз в колата въртя ключа да запаля, колата пали обаче лампичката на акомулатора ми свети.Нито табло работи...това като скоростомер, оборотомер и ниво на бензина беше се отписало. Фаровете и аварииките работат ама мигачи и такива простотииии не.Втория път ми се случи в движение, докато отивам към младост и спряха сички неща да работат за около 30сек и пак се оправиха. От какво може да е? Аз предполагам че може да е от слабия акомулатор ли де да знам. Колеги помощ съвет
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    акумолатор

    провери буксите дали са наред при контактен ключ -клеимореда и при акумулатора на стартера също може да имаш нещо да работи -да товари като си изгасил и да ти скапва акумолатора за ден
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Пипни динамото когато двигателят е студен ако то е топло значи окъсява някъде вътре.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Момчета помагаите проблема става по сериозен...Вече го прави по на чести и интересното е че като ударя над километража се оправа...замислям се дали не е нещо там дето дава на късо обаче ме е страх да отварям там да не направа някаква беля..То там на какъв принцип работи на жила ли е или електронно и с какво трябва да внимавам като го отворя километража
        Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

        Коментар


          #5
          Според мен е клемореда на ключа. А за каква кола става дума?
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            Няма жила, всичко е на букси, електронно (то зависи каква ще кажеш,че е колата де)потърси с търсачката за "табло" има обяснено със снимки и схеми къде са болчетата ине е задължително да е късо съединение, може да е слаба връзка, студена спойка и т.н.

            Коментар


              #7
              фиат браво....незнам днеска докато идвах на работа не го правеше това но незнам како да очаквам вече момчетата от нашия сервиз тука ми разправят някакви история че можело да се запали незнам си какво си
              Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

              Коментар


                #8
                погледни си гнездата с предпазителите/ако имаш ментета-разкарай ги/,гнездата нагарят от ментаците/някаква гадна сплав е/ и като хлопнеш таблото им се намества акъла ама само временно.Другия вариант е някой куплунг по таблото да не е закачен добре след като са е направили колата ,,чисто нова нововноска,,на
                ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

                Коментар

                Working...
                X