Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик на Браво - работи ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик на Браво - работи ли?

    Като купувах Бравото всичко работеше перфектно, но климата не духаше много силно студено.След това направо спря да работи. Въпроса ми е дали климатика се е счупил нещо или му трябва само зареждане с фреон.

    #2
    отиваш там дето пълнят с фреон - те ще проверят (надуят системата) ще видят да нямаш скъсан маркуч и въобще бачка ли компресора - и ако е ток и жица ти пълнят фреон ,слагат и масло и да си на хладинка лятото.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Колко взимат за тези процедури по принцип?

      Коментар


        #4
        зависиаз на фиата не сам палнилама зн че е кам 60-80зависи и кой ти го п равиза тия пари дето казах е само палненето ако има там нещо маркучи допалнително...или нещо радятор да се лепне
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #5
          Дано да е само пълненето

          Коментар


            #6
            5 лв. диагностика, толкоз 80 кинта пълненето, маркуч скъсан - 35 лв. тия цени знам аз.
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Оказа се че климатика изпуска от някъде и то някъде зад таблото.Тоя псевдомайстор дето ходих при него само го вакумира и после каза че нищо не може да направи щото трябвало да се разглобява цялото табло.Каза ми да отида във Варна или в Русе и щели да ми вземат 200лв за разглобяване и после сглобяване на табло.А най вероятно изпуска само някаква гумичка

              Коментар


                #8
                Oktavian написа:
                Оказа се че климатика изпуска от някъде и то някъде зад таблото.Тоя псевдомайстор дето ходих при него само го вакумира и после каза че нищо не може да направи щото трябвало да се разглобява цялото табло.Каза ми да отида във Варна или в Русе и щели да ми вземат 200лв за разглобяване и после сглобяване на табло.А най вероятно изпуска само някаква гумичка
                ем разгоби си го сам или си купи една шапка с вентилаторче :D
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X