Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за оригиналния касетофон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за оригиналния касетофон

    Здравейте в колата имам оригинален касетофон AD182HИнтересува ме как изглежда кабела за CD чейнджъра понеже под ватата на задната седалка освен кабелите има един кръгъл черен кабел дето отива към багажника и се чудя дали е той.И къде точно трябва да му свършва другия край отзад??И още един въпрос- В книжката на бравото за този модел пише CASETENRECORDER Да не би да е записвачка за аудио касети
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    в края на кабела за чейнджъра накрайника е кръгъл
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Добре ама къде са го завряли този край?? В багажника къде точно се поставя чейнджъра?
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        До колкото си спомням от прочетено във форума,кабела се намира зад кората,която покрива задният ляв калник.Провери там,мисля може да се надникне от горната страна.

        Коментар


          #5
          И аз съм с такъв кастофон, ама не записва касети, шъ знайш. :D А този черния кръгъл кабел, сигурен ли си че не е маса или за задните тонколони ? И аз имам такива кабели, и то няколко. Не съм ги проследявал, но ми се струва, че са маса за стоповете или са за тонколоните.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            Ами не е маса кабелите за колоните и стоповете са до него.този си е дебел и си личи че е много жилен ама немога му фана края
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Прави като мене - разглобявай докато се предаде :D Прати снимка ако можеш, да видим дали и при мен има такъв кабел.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #8
                А КЪДЕ СЕ ПОСТАВЯ ЧЕЙНДЖЪРА ОТЗАД В БАГАЖНИКА

                Никъде не се вижда място където да се закрепи чейнджъра в багажника...

                Коментар

                Working...
                X