Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Напрежение на Brava ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Напрежение на Brava ..

    Колата е с аларма ,която е с вграден имобилайзер , качих се в колата дадох на контакт изключих имобилайзера на алармата на колата си светна "code" сичко ток и давам контак да запали и за секунда светна таблото и след това все едно съм и пуснал вместо 1A 10A и нищо не свети/на завъртян ключ/ после заключих отключих и всичко си беше наред , километража за изминатите км /нулиращият/ се беше нулирал както и часовникът на радиото се беше ресетнал .. Някой ако предполага защо е нека пише ..
    "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
    "What do you do to help save the world?"

    #2
    за всеки случай провери клемите на акумулатора, почисти ги и ги стегни хубаво, ако не помогне, поне няма да навреди. Използвай грес/контактен спрей/вд40

    Коментар


      #3
      ток

      да провери както казва колегата това за акумулатора дизел или бензин е колата
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        И аз залагам на слаб акумулатор, или лоша връзка с кабелите.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Колата върви на бензинец .. мерси колеги за мненията за клемите , дано да е от това ,а не от нещо друго ,че не ми се пати Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
          "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
          "What do you do to help save the world?"

          Коментар


            #6
            Изобюо не се чуди, обърни особенно внимание на "-" на акумулатора, свали клемата почисти стегни и всичко ще е ок.Има и една друга вероятност но ако не се оправи драсни - става дума за самата връзка на кабела с кабелната обувка виж дали не е хлабава(имал съм случай направо изпада като я дръпна) Успех
            HGT 2.0 20V

            Коментар


              #7
              bigben_vd написа:
              Изобюо не се чуди, обърни особенно внимание на "-" на акумулатора, свали клемата почисти стегни и всичко ще е ок.Има и една друга вероятност но ако не се оправи драсни - става дума за самата връзка на кабела с кабелната обувка виж дали не е хлабава(имал съм случай направо изпада като я дръпна) Успех
              Мерси колега за сега е добре ще купя т.н. контактен спрей и ще затегна клемите на акум . мерси пак дано повече не се повтаря .. мерси
              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
              "What do you do to help save the world?"

              Коментар


                #8
                Не се занимавай с тези контактни спрейове( на работа ги ги използваме само за клеясали болтове за другото не стават, поне там където има големи токове) - има високо преходно съпроти-вление с него, колкото и невероятно да звучи. По-добрият вариант е почистване стягане и обмазване отгоре с технически вазелинТова е всичко
                HGT 2.0 20V

                Коментар


                  #9
                  bigben_vd написа:
                  Не се занимавай с тези контактни спрейове( на работа ги ги използваме само за клеясали болтове за другото не стават, поне там където има големи токове) - има високо преходно съпроти-вление с него, колкото и невероятно да звучи. По-добрият вариант е почистване стягане и обмазване отгоре с технически вазелинТова е всичко
                  Е супер и това ще направя колега благодаря за съвета .Не знаех за техническият вазелин ще зема след 2-3 дена мерси
                  "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                  "What do you do to help save the world?"

                  Коментар


                    #10
                    Това е най-доброто решение - от личен опит го знам Така че действай смело .
                    HGT 2.0 20V

                    Коментар


                      #11
                      При всички случаи вазелинът е решение! А когато става въпрос за техника и вазелин, вазелин и техника - идва ред на ..ТЕХНИЧЕСКИЯТ ВАЗЕЛИН

                      Коментар


                        #12
                        Disturbed написа:
                        При всички случаи вазелинът е решение! А когато става въпрос за техника и вазелин, вазелин и техника - идва ред на ..ТЕХНИЧЕСКИЯТ ВАЗЕЛИН
                        Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
                        "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                        "What do you do to help save the world?"

                        Коментар

                        Working...
                        X