Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушки за Мареа какви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    няма страшнопак са 55-60 ватаняма да имаш никакви проблемиза да постигнеш максимален ефект прочети товаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20529или отиди в сервиз да ти ги регулират
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      ако приемем, че снимките са меродавни фаровете ти светят кофти. ако искаш аз мога да ти ги купя и пратя, но кога ще имам път към магазина не мога да се наема да ти дам срокове. може би другия месец да прасна и аз найтбрейкър. в моемнта съм със силвърстар и съм доволен. а да дадеш 50 лв за крушки, като ксенона е 100 не си заслужава. пиши ми на лични ако не си се разбързал да слагаш крушки и те устройва да ти ги купя когато мога
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #18
        добре де те кръшките са 25лв кви 50 а този ксенон за 100лв да не ми огасне на втората седмица?Ако е добър може и ксенон да сложа и от аде се купува?A в дриве.бг гледах осрам найт бреакер ама е халогенна това има ли значение иначе от там мога да си ги поръчам ама незнам дали става понеже пише че е халогенна?
        Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

        Коментар


          #19
          риск винаги има :D наистина има 5-6 проблема със ксенона, за който бях писалкато май по-сериозните са 2-3на поръчани поне 50 комплекта по мои сметки, за тази цена е нормално
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            а на дългите същтата крушка ли ми е.и дали стават халогенни Н1 осрам найт брейкар?
            Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

            Коментар


              #21
              същата естават
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                Супер много благодаря на всички за помоща супер сте
                Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                Коментар


                  #23
                  Skyleca написа:
                  добре де те кръшките са 25лв кви 50 а този ксенон за 100лв да не ми огасне на втората седмица?Ако е добър може и ксенон да сложа и от аде се купува?A в дриве.бг гледах осрам найт бреакер ама е халогенна това има ли значение иначе от там мога да си ги поръчам ама незнам дали става понеже пише че е халогенна?
                  За съжаление , фаровете за мъгла масово се наричат халогенни. От тук идва голямата заблуда че трябва да имаш "халогени" за да сложиш халогенни лампи. И в мобиле.бг като избираш кола има чавка "халогенни фарове" , а не "фарове за мъгла"Всяка една лампа която започва с H (хаш, ейч, аче....) Е халогенна. H1, H3, H4, H7, H11.....Взимай си лампи H1 и не се притеснявай, сегашните ти лампи, каквито и да са, също са халогенни А за снимките - виж снимките на ilkor с найт брейкър. Снимките лъжат колкото си искат.

                  Коментар


                    #24
                    вече съм с nightbreaker H1 днес ги монтирах и ходих до сервис да ми вдигнат фаровете довечара като сер прибирам ще видя каква е разликата и ще пиша.Благодаря на всички който помогнаха
                    Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                    Коментар


                      #25
                      крушките са еди8н път лудница е просто.СУПЕР СА!!!
                      Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

                      Коментар

                      Working...
                      X