Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за тип крушки на късите светлини на пунто 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за тип крушки на късите светлини на пунто 2

    Здравейте искам да попитам, дали някой е сменял крушки на фаровете на пунто 2 и трябва ли да сваля фара, защото ми се вижда много тесно и не мога да бръкна за да откача скобата на капачето, и къкъв вид крушка е на късите светлини н1 или н7 мога ли да сложа Night Breaker. Благодаря !!
    ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

    #2
    На късите са H7. Самата смяна става малко по лесна ако развиеш болтовете на фаровете и те излизат няколко сантиметра навън
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    Коментар


      #3
      БЛАГОДАРЯ ТИ Filcov !!!!
      ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

      Коментар


        #4
        Ако е шофьорския фар иска малко играчка за да смениш крушката на КЪСИТЕ ,обаче, на ХАЛОГЕНИТЕ трябва да сваляш фара Обаче на пасажерския фар, няма проблем, крушката на къси си се сменя лесно

        Коментар


          #5
          Много си прав колега скоро ми изгоря едната крушка на касите дясната лесно се сменя но трябваше да сменя и другата защото една та синя а другата жалта и не варви а в от кам шофиора е много тясно и трудно и ако халогенката трябва да сменяш парво бронята се сваля и после фара кофти
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Здравейте, благодаря за съветите за съжаление ми изгоря късите на шофьорския фар но трябва да сменя и на другият фар, защото си купих от магазинчето в Дианабат крушки по 18лв. Н7 Night Breaker. Надявам се да са добри както пишат наши колеги, само незнам къде да си направя реглаж на фаровете аз съм от Дружба.
            ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

            Коментар

            Working...
            X