Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светеща индикация като спpинцовка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светеща индикация като спpинцовка!

    Каква е тази индикация и причина да светне! прилича на спринцовка и има някакви капки разпръскани! каква е причината и съвет дали мога сам да поправя(оправя) нещо или на сервизИ има ли някъде тема във форума(Защото не намерих) за коя индикация какво означава и за какво е.

    #2
    Ами във форума темите са толкова много, че ще те заболи глава ако ги прочетеш.Тази индикация означава, че има проблем който компира на колата засича. Ходи се на диагностика и се разбира какво е.Можеш и да ровиш докато го намериш, не едвали ще успееш.

    Коментар


      #3
      Това ти е индикатора за дюзите. В кои случаи почва да свети не знам със сигурност. Но пробвай следното. Натисни бавно педала на газта докато вдигнеш над 2200 оборота и задръж там малко... Ако изгасне бегай на ремонт, защото проблемите може да са много - запушени дюзи, недостатъчно налягане към тях и т.н.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        crush написа:
        Това ти е индикатора за дюзите. В кои случаи почва да свети не знам със сигурност. Но пробвай следното. Натисни бавно педала на газта докато вдигнеш над 2200 оборота и задръж там малко... Ако изгасне бегай на ремонт, защото проблемите може да са много - запушени дюзи, недостатъчно налягане към тях и т.н.
        Що бе, колата може да е болна и да показва, че иска да й се бие инжекция
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Или да си смени дилъра.

          Коментар


            #6
            Re: светеща индикациа като спpинцовка!

            yaho0 написа:
            Каква е тази индикациа и причина да светне!прилича на спринцовка и има някакви капки разпраскани! каква е причината и съвет дали мога сам да поправя(оправя) нещо или на сервизИ има ли някаде тема във форума(Защото не намерих) за коя индикациа какво означава и за какво е
            проблем с инжекциона и понеже това е много общо казано и не се знае какво е точно е най добре да се направи една компютърна диагностика и да се види.
            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

            Коментар


              #7
              crush написа:
              Това ти е индикатора за дюзите. В кои случаи почва да свети не знам със сигурност. Но пробвай следното. Натисни бавно педала на газта докато вдигнеш над 2200 оборота и задръж там малко... Ако изгасне бегай на ремонт, защото проблемите може да са много - запушени дюзи, недостатъчно налягане към тях и т.н.
              точно така прави колата само че не над 2200 оборота а над 1500 и изгасва им али нещо общо с това че ми сменяваха ангренажния ремък и според мен не е зацепен правялно защото колата стана по-тромава, по-бавно успокряваща!по пинцип ще я карам във вторник на рекламация да видя какво става! И в този ред да попитам!Понеже ми свети Индикацията за еърбега което се оказа от скасан лентов кабал във волана!(Тва го оправих вече си имам и клаксон) Та има ли друга причина освен че е останала грешката в компютъра та като хода евентуално на диагностика да им кажа да изтрият тази грешка или може да има още нещо за тази индикация

              Коментар


                #8
                Нямам си на идея дали има общо с ремъка. Съветвам те преди да изтриете грешките да си ги запишеш и да провериш за всяка една от тях. Този проблем не ми се случвал на мен, видях го на друго браво, но за съжаление няма как да се обадя да питам как решиха проблема, защото нямам телефона на момчето. Но аз това си мисля, че е - недостатъчно налягане, но каква е причината не знам. Даже в книжката ми за колата това пише за тази индикация...П.П. И не мога да разбера защо веднага някои ме хванаха на подбив ?! Опитвам се да помогна, колеги шегаджии !!!
                www.CarProfi-BG.com
                Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                Най-атрактивните цени в София!

                Коментар

                Working...
                X