Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Осветлението на ключовете на централната конзола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Осветлението на ключовете на централната конзола

    Здравейте,Става въпрос за лампичките, които осветяват врътките за управление на въздуха и парното. Като ги въртя тия врътки, лампите премигват. Не е кой знае какъв проблем, обаче дразни. Не обичам разни работи да работят наполовина. Почнах да свалям конзолата, некви си четири болта - и до там. Натискам надолу и дърпам напред, обаче още нещо я държи. Точно по средата над врътката за насочване на въздуха нещо отзад я "дърпа". Достраша ме да не изпотроша пластмасите и си завих болтовете. Сега имам чувството, че тия лампички ми се смеят.Ако можете, помогнете! Благодаря!
    PUNTO 1,2 8V 2001

    #2
    Има хубава тема с снимки по тоя въпрос, пусни търсачката и ще я намериш, дори маи беше преместена в Важни теми. Там има снимки всичко как се сваля и как се прави
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Аи понеже съм с строшен крак и немам много кво да правя ето ти линкове http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=11703
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Slavi_Lancia написа:
        Има хубава тема с снимки по тоя въпрос, пусни търсачката и ще я намериш, дори маи беше преместена в Важни теми. Там има снимки всичко как се сваля и как се прави
        Колата май е Пунто, колега...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Верно деба, е сам ша се оправи и за пунто маи имаше тема
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Пунто е. От подписа. Все пак благодаря! Ти що чупи крачето??? Внимавайте бе хора!!!
            PUNTO 1,2 8V 2001

            Коментар

            Working...
            X