Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PC в колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PC в колата

    Какво ще кажете за пц в браво /брава /мареа това е от един италиански сайт и ми изглежда доста хуваво Мислех си затова, но когато за пръв път видях конзолата на колата се разубедих, но ето че има доста пролично направена такава и явно не е невъзможно.Това е сайтът http://www.gtcaraudio.com/ПС Пускам темата тук, а не в електорника защото повече хора ще я видят според мен.Колега, по тази логика форума щеше да има само един раздел и всички щяха да пишат в него за да го видят останалитеА защо не я пусна във всички раздели - не вярвам тогава някой да я пропусне.Темата ти не е за тук и я местя в раздела и.Освен това се дублира ...Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Има подобна тема, при това разработката е ок. Ама защо бе хора, защо????Аз стоя в колата по 60 мин/дневно максимум... Имам лаптоп, който изкарва по 3 часа на батерии и има 12 Волта > 220 Волта за колата...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Еми не знам ама не можех да намеря такава тема ако може да ми я постнеш да я разгледам ще съм благодарен.

      Коментар


        #4
        И аз се чудя и мая, кому е нужно подобно нещо... може би, ако някой си живее в колата... Има някакъв смисъл единствено ако обслужва по някакъв начин колата - демек да получавате информация за определни процеси в колата и чрез компютъра да ги променяте в някаква степен. Това в присъщо на по-нови и по-скъпи автомобили, не е приспособимо при нашите! Е... може да го използвате за навигация, но в крайна сметка един GPS ще ви излезе по-евтино и със сигурност ще работи по-добре.Темата е обсъждана неведнъж във форума, между другото...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Еми това е едно много елегантно решение вместо да стърчат секви работи от таблото (гпс и т.н. ) Освен това си управляваш музиката и т.н. можеп да зяпнеш некой филм и така нататък. Като цяло си е готно.

          Коментар


            #6
            zavel написа:
            Еми това е едно много елегантно решение вместо да стърчат секви работи от таблото (гпс и т.н. ) Освен това си управляваш музиката и т.н. можеп да зяпнеш некой филм и така нататък. Като цяло си е готно.
            Почети повечко и ще се убедиш, че няма смисъл, не ми се спори на тази тема. Някога сложих един CD-ROM в старата си кола за да слушам дискове. Беше опакован в дупапрени за да не прескачат дисковете в дупките. Беше голяма какафония. От тогава съм се убедил, че много по-лесно да си купиш готови електронни устройства отколкото да си ги правиш сам, още повече сега има всичко на пазара. Виждал съм подобно изпълнение в кола, имаше миниклавиатура и мишка... Въобще не ми хареса! Имай предвид, че резолюцията на екрана е отвратителна! Дори навигацията се виждаше гадничко, за филми кажи речи става, но да се гледат филми на такъв екран си е мъчение, поне за мен. А и, както казах не живея в колата, използвам я да се придвижвам от едно място на друго, а не да се излежавам в нея. Все пак всеки има право на мнение! А... и като става въпрос за елегантност - съгласен съм само за майсторското изпълнение на панела, който между другото нищо чудно да се напука от вибрациите в купето. Компютъра изглежда доста зле... можеше поне с малък хард да го направят (формат за лаптоп) а не с това паве
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              И на мен не ми се спори но за нем това си е много хубаво. Продават се готови решения ПЦ за в кола така че не всичко е направи си сам хората са си го измислили. Аз прекарвам доста време в колата и искам да си имам екстри а не само някакво чегъртало на дискове там.

              Коментар


                #8
                Неудобството е, че касетофон за 100 лева крадат, а какво остава за компютър.Трябва всеки път да махаш всички видими компоненти и пак няма сигурност щото като те проучат ще го намерят и извадят където и да е.

                Коментар

                Working...
                X