Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запушване на колони.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запушване на колони.

    Привет на всички имам един проблем с колоните в пунтото. Сложил съм ги отзад в багажника на издутините където са калниците на една плоскост и изобщо не са запушени и заради това не могат да вадят бас, а на старата ми кола беше седан свиреха като за "сватба" колоните са елипси. Ако можете да дадете някаква идея как да ги запуша ще съм много благодатен.Въпросът е за раздел Автоелектроника.Местя темата там.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat punto 1,3

    #2
    На кората....пунтото с тоя багажник и елипси на кората се справя доста добре.Зарежи тая идея там да са ти колоните
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Потърси си фабрични затворени обеми - има такива по разните магазини за озвучаване, обикновено са от алуминий или пластмаса, но са си цифра, сравнено с говорителите. Може и да се импровизира с различни тавички от магазин за лев. Естествено, не чакай чудеса. Аз лично имам два затворени обема, елипсовидни от старо радио "хармония", алуминиеви. Иначе, най-добре е да се скове нещо, което да бъде изчислено за целта, но в тоя случай казваш "чао" на багажното пространство. Трети вариант е да се търсят говорители, които свирят добре в отворени обеми, т.е. в 1/2 пространство.
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар

      Working...
      X