Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно радио Grundig AD 182M

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно радио Grundig AD 182M

    Здравейте!Най-напред искам да се похваля с Бравата - вече си реших всички проблеми с газови, аларми и т.н., свикнах да я карам (все пак ми е първа кола и с 24 часа шофьорски курс...). Страхотна кола е, просто нямам думи Но не мога да се оправя с радиото - не запомня станции и не знам как да сканирам за станции. Седи на някакъв режим - автоматично хваща най-силния сигнал. Някой има ли ръководство за модела или поне да ми каже как се работи с тази джаджа. Благодаря предварително!

    #2
    честито за колата, много безаварийни километри да и навъртиш! по-късно тази вечер , ако някой не ме е изпреварил, ще ти извадя основните функции, или пък ако имаш свалено ръководството , ще проверя точно на кои страници са инструкциите за описания модел. 182 М беше този с капачето нали? Принципно на повечето касетофони, станции се запаметяват като отидеш на дадена станция, и после натиснеш и задържиш съответния номер на който желаеш да я имаш, няколко секунди (докато "отново чуеш същата станция"). като имаш време порови из форума, имаше няколко теми, в които се разискваха функциите на различните модели. Също ако от някъде стигнеш до функциите: DX - нека да бъде включена, a LRN - да бъде OFF, и AF също да е OFF. Друго не се сещам за момента.

    Коментар

    Working...
    X